PDA

View Full Version : عدم نمایش نوار ابزار اندروید بعد از نصب adt در eclipse

Ebrahim_Rayaneh
پنج شنبه 15 آبان 1393, 12:50 عصر
می خواستم که با نرم افزار eclipse برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم، تمام مراحل اینکار رو که در سایت های مختلف آموزشی اومده انجام دادم ، یعنی به طور خلاصه:
jdk رو دانلود و نصب کردم ، sdk رو که تو یه سی دی داشتم نصب کردم ، eclipse رو هم به همین ترتیب دانلود و نصب کردم ، adt رو هم جداگانه دانلود کردم و در eclipse با استفاده از منوی :help ->install new software ، adt رو نصب کردم ;

بعد از اتمام نصب adt و ریستارت eclipse دو تا هشدار داده شد که عکسشو گذاشتم.

1- دلیل این هشدار چی هست؟راه حل برطرف کردنش چه جوریه؟آیا این هشدارها به عدم نمایش نوار ابزار اندروید ربطی داره؟

2- نوار ابزار اندروید نمایش داده نمیشه با اینکه adt کامل نصب شده علتش چی میتونه باشه؟اینکه میگم نصب شده با استفاده از منوی help->about و زدن دکمه .... مطمئن شدم که درست نصب شدن که عکسشو گذاشتم.

*** البته باید متذکر بشم که متغیر های سیستم java_home اضافه شد و path هم اصلاح شد:

name : JAVA_HOME , value : C:\Program Files\Java\jdk1.7.0_21
name : path , value : ;%JAVA_HOME%\bin;

***در ضمن ورژن اکلیپسی که من استفاده میکنم:
Version: Juno Service Release 1
Build id: 20120920-0800
(c) Copyright Eclipse contributors and others 2000, 2012.

و ورژن adt که استفاده کردم :
ADT-23.0.4

والبته از ویندوز32bit xp sp3 استفاده میکنم.

3- بعد از ریستارت ایکلیپس ارور هایی در پنجره های مختلف ایکلیپس دیده میشه که فایل لوگش رو در مدیا فایر آپلود کردم و لینکشو میزارم:
http://www.mediafire.com/view/qcm3b7ahytqttww/error_log(adt_plugin).log

در پنجره package explorer هم ارور زیر دیده میشه:
Could not create the view: org.eclipse.jdt.ui.PackageExplorer

وقتی هم که منوی file->new رو کلیک میکنی هیچی نیست داخلش!!!

125353
125352
125351

Ebrahim_Rayaneh
یک شنبه 18 آبان 1393, 13:51 عصر
دیگه لازم نیست کسی ج بده ، چون خودم مشکلو پیدا کردم - واسه اونایی که ممکنه به همچین مشکلی بر بخورن میگم:

مشکل از اینجا بود من adt رو آنزیپ نکرده بودم ، adt را آنزیپ کنید و در منوی new install software از دکمه ی لوکال استفاده کنید. :چشمک: