PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اجرای سایت Asp.net در لوکال هاست

lord_helgard
پنج شنبه 15 آبان 1393, 17:42 عصر
سلام دوستان
من مشکلی در باب اجرای وب سایت طراحی شده با ASP.net بر روی لوال هاست رو دارم، IIS رو فعال کردم اما وقتی کد هارو اونجا WWWROOT کپی و آدرس localhost را در مرورگر فراخوانی میکنم با اروری که در عکس ضمیمه مشاهده میکنید روبرو میشم.
بار اول هست که میخوام همچین وب سایتی رو جهت ارائه بر روی لوکال هاست راه اندازی کنم ، لطفا راهنمایی کنید وب سایتی که با عنوان مشاور املاک به همراه پایگاه داده SQL ساخته شده که لینک دانلود سورس آن آن در زیر قرار دارد رو در لوکال چه جوری راه اندازی کنم، لطفا قضیه پایگاه داده رو نیز توضیح بدید که برای لوکال چکار باید کرد ؟
با تشکر

http://mirmotaharicomplex.fagig.com/help/Untitled.jpg

دانلود سورس وب سایت (http://mirmotaharicomplex.fagig.com/help/website.zip)

parvizwpf
پنج شنبه 15 آبان 1393, 19:04 عصر
ظاهر خطا میگه که شما دوبار از یک چیر نوشتید در web.config

dataking
جمعه 16 آبان 1393, 00:48 صبح
سلام
احتمالا تو دیتا بیس یه فیلد به نام ADD دارید که UNIQUE تعریف شده و هنگام لود شده سایت و یا از قبل اشتباها فیلد تکراری ذخیره شده محتویات این فیلد را تو تیبل مربوطه بررسی کنید و در صورت نیاز حذف و یا اصلاح کنید بعد اجرا کنید .

lord_helgard
یک شنبه 18 آبان 1393, 16:19 عصر
سلام
احتمالا تو دیتا بیس یه فیلد به نام ADD دارید که UNIQUE تعریف شده و هنگام لود شده سایت و یا از قبل اشتباها فیلد تکراری ذخیره شده محتویات این فیلد را تو تیبل مربوطه بررسی کنید و در صورت نیاز حذف و یا اصلاح کنید بعد اجرا کنید .

میتونین بیشتر راهنمایی کنید؟
من تو فایل پروژه دیتابیس رو پیدا نمیکنم، میشه شما تو فایل ها یه نگاهی بندازید و راهنمایی کنید؟

lord_helgard
یک شنبه 18 آبان 1393, 16:20 عصر
ظاهر خطا میگه که شما دوبار از یک چیر نوشتید در web.config

این محتوای web config هست

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<configuration>
<connectionStrings>
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.;Initial Catalog=Bongah-amlak;Integrated Security=True" providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>
<system.web>
<roleManager enabled="true" />
<authentication mode="Forms" />
<compilation debug="true" targetFramework="4.0">
</compilation>
<pages controlRenderingCompatibilityVersion="3.5" clientIDMode="AutoID" /></system.web>
<location path="admin,aspx">
<system.web>
<authorization>
<allow roles="admin" />
<deny users="*" />
</authorization>
</system.web>
</location>
<system.webServer>
<defaultDocument>
<files>
<add value="Default.aspx" />