PDA

View Full Version : مشکل با آپدیت دیتابیس

_Developer_
پنج شنبه 15 آبان 1393, 18:48 عصر
سلام مهندسا

یه اپ نوشتم داره با دیتابیس کار میکنه...وقتی دیتابیسش اپدیت میکنم ( یه سری رکورد جدید بصورت دستی وارد میکنم) و دوباره میزارمش تو پوشه asset و برنامه رو روی امولاتور یا حتی گوشی اجرا میشه همون دیتابیس قبلی میاد...حتما باید برنامه رو unstall کنم و بعد دوباره اجرا کنم تا دیتابیس جدید رو بشناسه...

مشکل از کجاست؟!

parvizwpf
پنج شنبه 15 آبان 1393, 19:03 عصر
شما وقتی دیتا رو مستقیم بدید به بانک برنامه فعلی ، دیگه لزومی به حذف برنامه نیست. لزومی به اد کردن مجدد نیست به asset

_Developer_
پنج شنبه 15 آبان 1393, 19:18 عصر
شما وقتی دیتا رو مستقیم بدید به بانک برنامه فعلی ، دیگه لزومی به حذف برنامه نیست. لزومی به اد کردن مجدد نیست به asset

مستقیم؟!
نگرفتم ...
من برای اینکه بخوام دستی اپدیت کنم مجبورم پسوند فایلمو عوض کنم...چون SQLite Expert با پسوند db میشناسه...منم بدون پسوند دارم از دیتابیسم تو اپ استفاده میکنم بخاطر همین اون اتفاقات بالا میوفته!!!!

parvizwpf
پنج شنبه 15 آبان 1393, 19:39 عصر
ببینید منظوزن من اینه که توی برنامه در حال اجرا آپدیت باید رخ بده و اینسرت کنید.

_Developer_
پنج شنبه 15 آبان 1393, 21:47 عصر
آخه برنامه من اینطوری نیست...یه سری اطلاعات داخل خودش داره...
و بعد از گذشت چند ماه قرار یه سری دیگه اطلاعات بهش اضافه بشه(البته نه از طریق برنامه در حال اجرا...اپدیت دستی)...بعد وقتی کاربر برنامه رو اپدیت کرد به اطلاعات بروز شده روبرو بشه!!!!
و این کار راهی وجود داره آیا؟ آمثلا اسم دیتابیس رو عوض کنم؟! دقیقا نمیدونم چیکا کنم تا مشکلش حل بشه!!!!

_Developer_
چهارشنبه 21 آبان 1393, 17:04 عصر
دوستان آیا امکانش هست قبل نصب چک کنه کش رو خالی کنه ( هر آثاری از دیتابیس قبلی مربوط به برنامه)؟ بعد دوباره نصب کنه؟!