PDA

View Full Version : سوال: اشکال در نصب کامپایلر

Bardia1984
شنبه 17 آبان 1393, 04:16 صبح
سلام به همه اساتید.
چند روزیه پکیج کامل ms visual CPP رو از پی سی دانلود گرفتم و با موفقیت روی ویندوز۷ نصب کردم‌. آیا جز این چیز دیگه ای هم هست که باید نصب کنم، یا مشکل از مبتدی بودن بیش از حدمه، که سر در نمیارم باید کجا برنامه مو تایپ کنم؟ سپاسگزارم اگه من رو از سرگردونی در بیارین.

کامبیز اسدزاده
شنبه 17 آبان 1393, 10:00 صبح
سلام به همه اساتید.
چند روزیه پکیج کامل ms visual CPP رو از پی سی دانلود گرفتم و با موفقیت روی ویندوز۷ نصب کردم‌. آیا جز این چیز دیگه ای هم هست که باید نصب کنم، یا مشکل از مبتدی بودن بیش از حدمه، که سر در نمیارم باید کجا برنامه مو تایپ کنم؟ سپاسگزارم اگه من رو از سرگردونی در بیارین.

سلام ٬

مشکل چیه دقیقا؟ توضیحات کاملتر بدین لطفا.

Bardia1984
شنبه 17 آبان 1393, 15:25 عصر
سلام. به هیچ وچه دسترسی به محیط برنامه نویسی ندارم. منظور م اینه که تو چه محیطی کد ها مو بنویسم؟ الآن Microsoft visual CPP 2005 تا 20013 x86 additional و minimum همشون نصب اند. ولی فقط تو کنتل پنل میتونم ببینمشون، اون هم واسه uninstall کردن. آیا لازمه برنامه دیگری نصب کنم؟

کامبیز اسدزاده
شنبه 17 آبان 1393, 15:36 عصر
سلام. به هیچ وچه دسترسی به محیط برنامه نویسی ندارم. منظور م اینه که تو چه محیطی کد ها مو بنویسم؟ الآن Microsoft visual CPP 2005 تا 20013 x86 additional و minimum همشون نصب اند. ولی فقط تو کنتل پنل میتونم ببینمشون، اون هم واسه uninstall کردن. آیا لازمه برنامه دیگری نصب کنم؟

خب شما اگه Visual Studio رو نصب کرده باشید باید در بخش Create new project امکان ایجاد پروژه از نوع C++‎‎‎ رو داشته باشید.
من بازهم دقیق متوجه نشدم شاید لازم باشه ScreenShot بگیرید تا ببینیم مشکلتون دقیقا چی هست.
برای استفاده از VS هم سعی کنید نسخه کامل اون رو Ultimate رو نصب و ازش استفاده کنید معمولا تمامی موارد مورد نیاز رو با خودش داره.

Ananas
شنبه 17 آبان 1393, 23:28 عصر
سلام.
فک کنم شما Visual Studio رو نصب نکردید!
اونی که نصب کردید Microsoft Visual C++‎‎‎‎‎ 2005 Redistributable هست که برای برنامه نوشتن نیست. برنامه هایی که نوشته شده اند از اون استفاده میکنن برای اجرا. (مثل فتوشاپ)
برای اینکه برنامه نویسی کنید باید Visual Studio یا برنامه های مشابه رو نصب کنید.