PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده از ماجول در ویندوز 7

Reza Nik
یک شنبه 18 آبان 1393, 12:49 عصر
با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی:
در فایل اکسس می خواهم مبلغ را از عدد به حروف تبدیل کنم، تا به حال ماجول های زیادی برای تبدیل عدد به حروف پیدا کرده ام ولی متأسفانه هیچ کدام جواب نمی دهد. آیا مشکل به خاطر ویندوز 7 است. حتی برای ماژول تبدیل تاریخ میلادی به شمسی نیز همین مشکل را دارم. از دوستان تقاضا دارم با یک نمونه مثال که در ویندوز 7 جواب میدهد بنده را راهنمایی کنند. با تشکر

alirezabahrami
یک شنبه 18 آبان 1393, 19:03 عصر
با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی:
در فایل اکسس می خواهم مبلغ را از عدد به حروف تبدیل کنم، تا به حال ماجول های زیادی برای تبدیل عدد به حروف پیدا کرده ام ولی متأسفانه هیچ کدام جواب نمی دهد. آیا مشکل به خاطر ویندوز 7 است. حتی برای ماژول تبدیل تاریخ میلادی به شمسی نیز همین مشکل را دارم. از دوستان تقاضا دارم با یک نمونه مثال که در ویندوز 7 جواب میدهد بنده را راهنمایی کنند. با تشکر

سلام
نمونه را ضمیمه کن تا بررسی شود .
یا علی

Reza Nik
دوشنبه 19 آبان 1393, 07:58 صبح
سلام جناب آقای بهرامی
با تشکر از توجه شما
یک فایل مثال ضمیمه کردم. خواهشمند است در صورت امکان ایراد بنده را مشخص فرمایید. ممنون

Rasool-GH
سه شنبه 20 آبان 1393, 18:56 عصر
سلام نمونه شما درست کار میکنه . احتمالا Enable Contact رو نزدی یا تنظیمات مربوط به اجرای کدها غیر فعاله

alirezabahrami
سه شنبه 20 آبان 1393, 19:17 عصر
سلام نمونه شما درست کار میکنه . احتمالا Enable Contact رو نزدی یا تنظیمات مربوط به اجرای کدها غیر فعاله

سلام!
نمونه شما در سیستم بنده هم که ویندوز سون است درست کار می کند ؛ بقول آقا رسول , احتمالاً تنظیمات مربوط به اجرای کدها غیر فعاله .
یا علی

G.hemati
سه شنبه 20 آبان 1393, 22:36 عصر
با سلام

میشه مسیر این تنظیمات رو راهنمایی بفرمایین

Reza Nik
چهارشنبه 21 آبان 1393, 08:14 صبح
با تشکر از دوستان گرامی: مشکل بنده حل شد. مسیر را برای دیگر دوستان مینویسم. فقط باید توجه داشت که تنظیمات Region and Language باید persian باشد.
Access Options/Trust center/macro setting/Enable all