PDA

View Full Version : سوال: وب سرویس برای کارت به کارت

numberone1
یک شنبه 18 آبان 1393, 15:34 عصر
سلام
بعضی بانک ها یه سرویسی رو تازگی ها ارائه دادن که شماره پیگیری کارت به کارت و وارد میکنید با استفاده از سرویس همون لحظه تائیدیه پرداخت و ارائه میده که مثلا این کارت به کارت با موفقیت انجام شده یا نه
یه هم چین چیزی باید باشه
کسی داکیومنتی اطلاعاتی اگر داره راجب این موضوع به من هم بگه لطفا
مرسی

rezaonline.net
یک شنبه 18 آبان 1393, 16:46 عصر
تا اونجایی که میدونم همچین چیزی رو هیچ بانکی ارائه نمیده .

رضا قربانی
یک شنبه 18 آبان 1393, 22:16 عصر
تا اونجایی که میدونم همچین چیزی رو هیچ بانکی ارائه نمیده .

بانک ملی دامون این کارو انجام میده . pdf هایی که سیستم دامون برای ایجاد درگاه به شما میده رو مطالعه کنید .

rezaonline.net
یک شنبه 18 آبان 1393, 23:09 عصر
بانک ملی دامون این کارو انجام میده . pdf هایی که سیستم دامون برای ایجاد درگاه به شما میده رو مطالعه کنید .
دامون کلا برداشته شده فکر کنم .
الان سداد هست ملی

رضا قربانی
یک شنبه 18 آبان 1393, 23:19 عصر
کلا بانک ملی داره . اون موقعی که من برنامه نویسی و پیاده کردمش دامون بوده. اتفاقا به خاطر همین حرکت بانک ملی بوده که من همه سایتهام از درگاه آنلاین ملی استفاده می کردم . البته امنیتش هم از تمامی بانک ها بالاتره و عالیه.

numberone1
سه شنبه 20 آبان 1393, 23:49 عصر
کلا بانک ملی داره . اون موقعی که من برنامه نویسی و پیاده کردمش دامون بوده. اتفاقا به خاطر همین حرکت بانک ملی بوده که من همه سایتهام از درگاه آنلاین ملی استفاده می کردم . البته امنیتش هم از تمامی بانک ها بالاتره و عالیه.

من تماس گرفتم با بانک ملی هر چی براشون توضیح دادم گفتن همچین چیزی نداره!!
قبلا هم خودم با سیستم دامون کار کرده بودم ولی تا اونجائی که یادم هست هم چین چیزی نداشت تو سرویس هاش
نهایت کاری که میکرد این بود که یک کلید تولید میکرد

engmmrj
چهارشنبه 21 آبان 1393, 11:02 صبح
من تماس گرفتم با بانک ملی هر چی براشون توضیح دادم گفتن همچین چیزی نداره!!
قبلا هم خودم با سیستم دامون کار کرده بودم ولی تا اونجائی که یادم هست هم چین چیزی نداشت تو سرویس هاش
نهایت کاری که میکرد این بود که یک کلید تولید میکرد
من رفتم بانک ملی گفتم درگاه میخوام می گفتن ؟ ها ! درگاه نداریم!:متعجب:

leaping
چهارشنبه 21 آبان 1393, 12:18 عصر
سرویس کارت به کارت رو هیچ بانکی به صورت مستقیم ارائه نمیده و هیچ درگاهی در این زمینه وجود نداره به دستور بانک مرکزی
در حال حاضر هم فقط بانک ملی سرویس کارت به کارت درون بانکیش فعال هست و فقط از طریق سایت خود بانک ملی امکان همچین چیزی وجود داره
این بحث یک بحث مهم امنیتی در زمینه حفاظت از حساب بانکی اشخاص محسوب میشه و به نظرم بهتره که بانک ملی حتی این سرویس کارت به کارت داخلی رو هم غیرفعال کن چون واقعا یک باگ امنیتی محسوب میشه