PDA

View Full Version : تغییر تصاویر توسط ادمین

faramarz_s
جمعه 19 دی 1382, 22:29 عصر
*در بخش مدیریت سایتی قرار است که تصاویر صفحات مشخصی توسط مدیر سایت از طریق بخش مدیریت تعویض شود.
به اینصورت که برنامه نویس باید در بخش مدیریت صفحه ای را طراحی نماید که مدیر با نوشتن نام و پسوند فایهای تصویر بتواند تصاویر را بروزرسانی کند.
نمونه:
مدیر سایت تصویر
a.gif
در صفحه
a.aspx
را با فشردن دکمه ای در بخش مدیریت (یعنی پیجی غیر از آ دات ای اس پی ایکس) به تصویر
تبدیل نماید.b.gif
نکات مهم:
1-از دیتا بیس نمی شود استفاده کرد.
2- مدیر تصاویر مورد نظرش را به هاست آپلود کرده و نام وپسوند واندزه و مسیرآنها را دقیق می داند.
1-پیشنهاد شما چیست؟
2-نحوه پاس کردن نام تصویر از یک صفحه در قسمت مدیریت به بخش عمومی چگونه باشد بهتر است؟
3-بطور کلی برای انتقال مقادیر متغیرها از یک صفحه به صفحات دیگر چه روالی را باید طی کرد؟
:roll:

faramarz_s
پنج شنبه 25 دی 1382, 20:06 عصر
:roll:

Vahid_Nasiri
جمعه 26 دی 1382, 10:42 صبح
کار مشکلی نیست!
فقط کافی است یک قسمت برای آپلود کردن عکس در نظر بگیرید و سپس در قسمتی دیگر کل محتویات دایرکتوری روی سرور را با استفاده از فضای نام System.IO بخوانید و در یک گرید نمایش دهید.
حالا فقط کافی است که ادمین در این گریدی که قابلیت داشتن چک باکس در هر ردیف را دارد ، تیک بزند و سپس ok کند تا این تصویر محتویاتش ( آدرسش ) به صفحه ای دیگر از طریق برای مثال متغیر session اتتقال پیدا کند

در ضمن انتظار نداشته باشید کسی پروژه ی شما را حل کند :roll:
اینجا فقط برای دادن ایده به نظر من باید باشد و نه حل المسائل ........

faramarz_s
جمعه 26 دی 1382, 12:32 عصر
در ضمن انتظار نداشته باشید کسی پروژه ی شما را حل کند
اینجا فقط برای دادن ایده به نظر من باید باشد و نه حل المسائل ........
در این مورد اطمینان داشته باشید چون نوشته بودم که از مقالات و کلمات کلیدی استقبال می کنم و در ضمن در مورد جزییات سوال میکنم نه کلیات ولی در هر صورت از تذکر شما تشکر می کنم :oops: