PDA

View Full Version : طراحی گرافیکی وب سلام

symoon
سه شنبه 20 آبان 1393, 12:33 عصر
سلام

دوستان من دارم طراحی گرافیکی وب یاد میگیرم الان یه نمونه دارم تمرین میکنم. با هدر و یه پست الان نصف صفحه پر شده یعنی یه پست دیگه بزارم تو فتوشاپ کل صفحه پر میشهhttp://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/4.gif ایا میشه بعد تو کد نویسی درستش کرد ؟ البته اگر خواستین یعنی متوجه نشدین نمونه تمرینی رو نشون بدم...

پیام حیاتی
سه شنبه 20 آبان 1393, 14:01 عصر
سلام
فکر می کنم طراحی psd انجام می دید، بله بعد باید تبدیل به کدهای html,css بشن،آموزش های زیادی هم در این مورد در نت موجود هست.

symoon
سه شنبه 20 آبان 1393, 14:08 عصر
پس میشه درستش کرد پست هارو افسایش داد؟ هر صفحه مثال 10 پست باشه؟ من فقط باید هدر و یه نمونه پست و پایین سایت درست کنم ؟

saeed410
سه شنبه 20 آبان 1393, 14:13 عصر
سلام. شما قالب اصلی رو طراحی میکنید. هدر.فوتر.شمارنده صفحه. فونت ها و غیره.یک بخشش رو با html انجام میدید. بقیشم کار کد نویسیه.یعنی فقط یک پست طراحی کن.اینکه چند بار تکرار بشه به عهده طراح نیست.تو پستت انواع المانهای وب رو باید در نظربگیری.عکس ها ، متن ها ، لینک ها ، دکمه ها و... چطور باشن.

ravand
چهارشنبه 21 آبان 1393, 09:39 صبح
به نظرم قبلش برو استفاده از رنگ ها رو در طراحی یاد بگیر. که خیلی مهمه. شما باید یاد بگیری چه رنگی رو در قالب سایتت بکار ببری که به بقیه ی رنگ ها بیاد.