PDA

View Full Version : طراحی سایت تاکسی سرویس

lilashad
سه شنبه 20 آبان 1393, 21:24 عصر
با سلام
من یه پروژه درسی دارم
می خوام یه سایت برای یک تاکسی سرویس طراحی کنم؟
html ,css, jquery را می دونم
آیا می تونم با وردپرس وجوملا اینکار را انجام بدهم؟می خواهم چند نوع کاربر داشته باشه بشه از اطلاعاتش گزارش گرفت وثبت اطلاعات کرد؟
ممنون اگه راهنماییم کنید

دانیال دزفولی
چهارشنبه 21 آبان 1393, 19:45 عصر
مثلا تاکسی سرویس چی داره که میخواد تو نت تبلیغ کنه ؟ :|

amirtc
چهارشنبه 21 آبان 1393, 20:15 عصر
در وردپرس میشه با دستورات شرطی php چنین کاری رو کرد.
وهمچنین درست کردن فیلد ها وسطح دسرسی کاربران با plugin عملی هستش.
با وردپرس هر نوع سایتی رومیشه پیاده سازی کرد.

پیام حیاتی
چهارشنبه 21 آبان 1393, 21:31 عصر
با سلام
من یه پروژه درسی دارم
آیا می تونم با وردپرس وجوملا اینکار را انجام بدهم؟می خواهم چند نوع کاربر داشته باشه بشه از اطلاعاتش گزارش گرفت وثبت اطلاعات کرد؟
ممنون اگه راهنماییم کنید

سلام
زبان هایی که شما می دونید جهت ظاهر کار بکار گرفته میشه ، اصل کار و باید با تکنولوژی asp.net یا زبان php انجام بدید.
پیشنهاد می کنم این نوع سایت ها رو از صفر خودتون بنویسید.
با سیستم های مدیریت محتوا سایت هایی با موضوعات مختلف می توان پیاده سازی کرد اما اینکه با آنها هر سایتی را می توان طراحی و پیاده سازی کرد اشتباه است.
افزونه ها تا اندازه ای جوابگوی شما هستند اما به محض درخواست کارفرما جهت تغییرات و یا گسترش کار به مشکل جدی بر می خورید که برای حل آن باز باید با زبان تحت وب مربوط به cms تغییرات مورد نظر را اعمال کنید.

amirtc
چهارشنبه 21 آبان 1393, 21:33 عصر
در وردپرس هنر اینه که از توابع استفاده کرد نه از پلاگین پلاگین هسترو سنگین میکنه.

mrprogramer
چهارشنبه 21 آبان 1393, 22:29 عصر
سلام . اولین پاسخم تو انجمن رو به خودم تبریک میگم و خوش آمد :D

دوستان عزیز کسانی که میگن با وردپرس سایت بازی نمیشه راه انداخت این سایت رو حال کنن :

www.negingame.ir

برا یکی از دوستامه فقط دو تا پلاگین روش نصب کردم بخش کاربریش تا حد توییتر شده باور نداری عضو شو و ببین .
فرومش هم چندان جالب نیس ولی از نبودش بهتره :D

این دوستمون هم برا طراح تاکسی سرویس در خدمتشونم . کمکی چیزی از دستمون بر میاد ؟ ( با وردپرس میشه آسمون رو زمین کشید )

mohamad_torabi
جمعه 23 آبان 1393, 16:52 عصر
مثلا تاکسی سرویس چی داره که میخواد تو نت تبلیغ کنه ؟ :|

با سلام
سایت ها همشون که فقط برای تبلیغ کردن شرکت یا . . . در فضای مجازی نیستند
مثلا سایت های هتل ها علاوه بر تبلیغ کردن تو اینترنت سیستم رزرو اتاق رو نیز دادن
حالا سایت تاکسی سرویس هم میتونه سیستمی داشته باشه که کاربر انلاین تاکسی بگیره اینم یه نوع ایده میتونه باشه

mohamad_torabi
جمعه 23 آبان 1393, 16:57 عصر
با سلام
من یه پروژه درسی دارم
ممنون اگه راهنماییم کنید

با سلام
دوست عزیز شما بفرمایید که این سایتی رو که میخواید طراحی و برنامه نویسی کنید باید دارای چه امکاناتی باشه تا بهتر بشه شما رو راهنمایی کرد

lilashad
جمعه 07 آذر 1393, 15:25 عصر
با سلام وتشکر از همه ای دوستان
سایت قرار است داری سرویس دهی دائمی وانتخابی باشد؛یعنی یکسری مشتری دائم دارد مانند دانشگاه وسرویس مدارس که باید رزرو وثبت سرویس از طریق نت انجام شود؛کاربران آن مشتری های ثابت وموقت اندومنشی ومدیر که می توانند گزارش کارکرد راننده را دریافت واطلاعات مشتری ودرخواست ها را مدیریت کنند در ضمن با توجه به تجهیز بی سیم تاکسی عا در دراز مدت بتوان از طرریق بی سیم وGPSردیابی ودرخواست ولغو داشت
با سپاس

دانیال دزفولی
جمعه 07 آذر 1393, 17:17 عصر
ساعت خواب :|

r4hgozar
شنبه 08 آذر 1393, 12:30 عصر
سلام.
با وردپرس میشه تا حدی کارا رو کرد. اما باید از کوئری استفاده کنی.در صورتی که حجم کار زیاد بشه. سایت سنگین میشه.
تمام سایت های که می بینین بزرگ هستن و روی وردپرس هستن. دارن هزینه بالایی رو برای سرور میدن.
در کل می خواستم بگم اگه سایتتون کوچیکه میشه با اینا زد.
والی باید خودتون کد نویسی کنین.

lilashad
سه شنبه 11 آذر 1393, 19:33 عصر
سپاس همه ای دوستان فکر کنم خودم طراحی کنم بهتر باشه بازم ممنون