PDA

View Full Version : سوال: آیا راهی برای رمزنگاری صفحات php به کمک C++‎ وجود دارد؟

mhazami
پنج شنبه 22 آبان 1393, 11:32 صبح
سلام دوستان، مدتی پیش درباره شیوه های رمزنگاری اطلاعات تحقیق کردم و به این فکر افتادم که چطوری میشه صفحات php رو مثلا با روش سزار، رمزنگاری کرد. البته درسته روش سزار قدیمیه و کشف کلید دیگه کار نسبتا آسونیه. ولی همین رو هر کسی بلد نیست :قهقهه: حد اقل میتونم جلوی دلال های همیار مارکت رو بگیرم :چشمک:

من با روش های رمزنگاری متقارن و نامتقارن کاملا آشنایی دارم ولی تا حالا روی رمزنگاری صفحات کار نکردم، راستش برنامه هایی رو دیدم که این کاررو انجام میدن ولی جدای از پولی بودن یا اینکه فقط نسخه آزمایشی شون در دسترسه من میخوام خودم یه همچین برنامه ای بنویسم و کنجکاو شدم که این روش چطوری امکان پذیره ؟

البته به زبان سی شارپ هم یه مثال پیدا کردم (http://www.codeproject.com/Articles/38729/Free-PHP-Encoder-Application) ولی من سی شارپ کار نکردم، شاید یکی از دوستان که کار کرده بتونه برام توضیح بده که چطوری به زبان C++‎‎ شبیه سازیش کنم.

من چند بار سعی کردم با خود php دستورات رو encode کنم ولی چندان موفق نبودم، خلاصه هر راه حلی که به ذهنتون میرسه رو توی این تاپیک مطرح کنید.

ممنون.