PDA

View Full Version : عدم نمایش انیمیشن هنگام شروع یک اکتیویتی

abbasalim
پنج شنبه 22 آبان 1393, 13:58 عصر
بنام خدا
سلام
مشکلی که دارم اینه :
یک انیمیشن می سازم و داخل شبیه ساز تست می کنم بدون مشکل هنگام شروع اکتیویتی ویوها شروع به انیمیت میکنن ولی در دستگاههای واقعی انیمیشن ها نمایش داده نمیشن و بعد از پایان زمان انیمیشن یهو ویو ها ظاهر میشن . برنامه برای اندروید 4 به بالا هست. آیا چیز خاصی باید در نظر گرفت برای وقتی که میخواید انیمیشنی هنگام شروع یک اکتیویتی نمایش داده بشه؟ :ناراحت:

tux-world
پنج شنبه 22 آبان 1393, 16:33 عصر
خوب این مشکل رو اصلا بهش نخوردم کم کم بریم جلو ببینیم قضیه چیه.
امیلیتور همون طور که میدونین کندتر از دستگاههای معمولیه. سرعتش رو چک کردید؟ یه چیزی رو درست متوجه نشدم تو دستگاههای واقعی انقدر وایمیسته که انیمیت تموم بشه بعد یهویی باز میشه اکتیویتی؟

abbasalim
پنج شنبه 22 آبان 1393, 18:45 عصر
ببینید من جنی موشین استفاده میکنم پس سرعت بالاست.
ببینید اکتیویتی اجرا میشه ولی چیزی نمایش داده نمیشه فقط پس زمینه کارم که آبیست ظاهر میشه . بعد از 2 3 ثانیه که مدت زمان نمایش انیمیشن هست یهویی ویو ها ظاهر میشه و انیمیشنش نمایش داده نمیشه

tux-world
پنج شنبه 22 آبان 1393, 19:34 عصر
روی چند تا گوشی تست کردید؟ میتونین کدتون رو بدید تست کنم؟

abbasalim
یک شنبه 25 آبان 1393, 08:53 صبح
از

Animation a = AnimationUtils.loadAnimation(this, R.anim.fade_in);
a.setDuration(150);
a.reset();
ll_gomain.clearAnimation();
ll_gomain.startAnimation(a);

به

Animation fadeIn = new AlphaAnimation(0, 1);
fadeIn.setDuration(200);
ll_gomain.setAnimation(fadeIn);

تغییر دادم درست شد ! اینکه چه فرقی دارن رو نمیدونم
اینم کد انیمیشن xml:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<set xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android">
<alpha android:fromAlpha="0.0" android:toAlpha="1.0" android:interpolator="@android:anim/accelerate_interpolator"
android:duration="300"
/>
</set>

tux-world
یک شنبه 25 آبان 1393, 08:57 صبح
خیلی جالبه. دستت درد نکنه بابت اطلاع رسانی. از نسخه های اندروید نباشه؟ یا کاستوم رام. نمیدونم یه همچین چیزایی

abbasalim
یک شنبه 25 آبان 1393, 13:14 عصر
خیلی جالبه. دستت درد نکنه بابت اطلاع رسانی. از نسخه های اندروید نباشه؟ یا کاستوم رام. نمیدونم یه همچین چیزایی

والا چی بگم. شبیه ساز جنی موشین که فکر میکنم از رام سیانوژن استفاده میکنه و سالمه
نکسوس 4 با گوگل اندروید 4.4 و ایسوس ممو پد 7 با گوگل اندروید 4.2 این مشکل رو دارن

Sir-Programmer
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 16:06 عصر
منم همچین مشکلی دارم مشکل از تنظیماته Animation Transiton در قسمت تنظیمات گوشی غاموشه باید فعالش کنم من میخوام این کارو خود برنامم انجام بده خواهشاً کمک کنید :گریه::گریه: