PDA

View Full Version : مدیریت انجمن

amirkazem
جمعه 23 آبان 1393, 22:12 عصر
باسلام
خوب شدفهمیدیم وظیفه ی مدیرتالاربانک های اطلاعاتی چی هستش.عزیزان بنده چندتاازتالارهای برنامه نویس راعضوبوده وبازدیدورفع نیازمی کنم.به نظرم یکی ازکم کارترین تالارهای برنامه نویس همین تالاردلفی هستش. بهترنیست حداقل جهت راهنمایی وارشادکاربران واعضا، اول یک راهنمایی وهدایتی ارائه کنیدوسپس اقدام به حذف تاپیک کنید.
آقای مدیرتالار! سوال بنده این هستش که آیایکی ازبانکهای اطلاعاتی که کاربردفراوانی هم دربرنامه نویسی داردهمین اس کیوال سرورنیست؟تازه نکته ی جالب اقدام شمااین هست که درتالار
(بانکهای اطلاعاتی دردلفی) سوالی که مربوط به طراحی جداول وایجادبانک وارتباط جداول بوده راحذف کرده اید.
دوست عزیز:
تاتوانی رفع غم ازخاطرغمناک کن درجهان گریاندن آسان است؛ اشکی پاک کن.
مردی نبودفتاده راپای زدن گردست فتاده ای بگیری مردی.

شکرانه ی بازوی توانابگرفتن دست ناتوان است.
عزت زیاد

یوسف زالی
شنبه 01 آذر 1393, 11:01 صبح
دوست گرامی نوشتن کوئری ربطی به این تالار نداره.
این تالار وظیفه ایجاد ارتباط و استفاده از بانک رو داره و در حد کمی رفع عیب کوئری از نظر سینتکس.
برای رفع عیب کوئری اس کیو ال خود به صرف این که زبان UI دلفی هست، نمی شه انتظار کاری داشت.
به هر جهت برای این که دلجویی از شما شده باشه، بصورت خصوصی بهم پیام بدید بتونم کمک می کنم.

amirkazem
شنبه 01 آذر 1393, 17:20 عصر
ازمحبت شماممنونم.مشکل برقراری ارتباط درجداول اس کیوال راحل کردم.ضمناَاین سوال مربوط به قسمتی ازبرنامه ای که دارم می نویسم می شد.(البته بانک برنامه بنده اکسس هستش.)
موفق باشیم!:چشمک: