PDA

View Full Version : سوال: دلیل عدم لحاظ شدن تغییرات ظاهری پس از اجرای برنامه در محبط سی شارپ چیست ؟

pouya70
شنبه 24 آبان 1393, 13:19 عصر
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی

دوستان عزیر زمانی که برای مثال یه تکست باکس جدید در محبط برنامه تعریف می کنیم اما بعد از فشردن دکمه اف 5 این تکست باکس ظاهر نمیشه دلیلیش چی میتونه باشه البته تکست باکس های

قبلی رو همه رو نشون مبده ولی از به بعد هیچ کدوم رو نشون نمیده

پیشاپیش اگه سوال هام ابتدایی هست پوزش می خام چون حرفه تخصصی من مهندسی عمران هست ولی برای پایانامم به یادگیری یک زبان برنامه نویسی نیاز دارم.
از وقتی که در اخیتیار بنده قرار دادید بسیار ممنونم

محمد رضا فاتحی
شنبه 24 آبان 1393, 13:33 عصر
سلام
بعضی وقتها اینطور میشه
روی پروژه راست کلیک کن و گزینه Clean رو انتخاب و مجدد برنامه رو اجرا کن

pouya70
شنبه 24 آبان 1393, 13:53 عصر
ممنمون اقای فاتحی
روی پروژه راست کیلک می کنم مهندس جان گزینه ی clean نیست گزینه های پروپرتیس ویو کد و پیست هست تنها :ناراحت::ناراحت:

محمد رضا فاتحی
شنبه 24 آبان 1393, 14:28 عصر
در قسمت Solution Explorer روی پروژه راست کلیک کن اونچا Clean هست
125715

pouya70
شنبه 24 آبان 1393, 17:43 عصر
مجددا ممنون ولی وقتی راست کلبک می کنم گرینه clean نیست لطفا به تصویر زیر توجه کنید .

cpppro
شنبه 24 آبان 1393, 17:56 عصر
برنامه رو از قسمت بیلد ، ربیلد کنین.
اگه درست نشد تو جایی که فایل اجرایی هست فایل debug dadabase رو پاک کنین و دوباره ربیلد بگیرین.

pouya70
شنبه 24 آبان 1393, 18:39 عصر
برنامه رو از قسمت بیلد ، ربیلد کنین.
اگه درست نشد تو جایی که فایل اجرایی هست فایل debug dadabase رو پاک کنین و دوباره ربیلد بگیرین.
ممنون همون طور که گفتم من مبتدی هستم ببخشید من منویی با نام بلید نمی بینم کدوم قسمت هست قسمت بیلید ؟

ghossein
شنبه 24 آبان 1393, 18:51 عصر
سلام
از منوی بالا ویژوال استادیو ، منوی Build رو انتخاب کن بعد گزینه Clean Solution رو بزن ، بعد برو تو همون منوی Build ، گزینه اول یعنی Build Solution رو انتخاب کن تا کلید F6 رو بزن.

موفق باشید%

cpppro
شنبه 24 آبان 1393, 18:52 عصر
از اینجا 125729

pouya70
شنبه 24 آبان 1393, 19:06 عصر
از تمامی دوستان بخاطر زمانی که در اختیار بنده قرار می دن ممنون
متاسفانه منوی بلد برای من فعال نیست در نرم افزار لطفا به شکل زیر توجه کنید از کدوم قسمت می تونم فعال کنم این منو رو

Mori Bone
شنبه 24 آبان 1393, 19:09 عصر
از تمامی دوستان بخاطر زمانی که در اختیار بنده قرار می دن ممنون
متاسفانه منوی بلد برای من فعال نیست در نرم افزار لطفا به شکل زیر توجه کنید از کدوم قسمت می تونم فعال کنم این منو رو

سلاکم.برو پوشه debug,bin هرچی اونجا بود پاک کن. البته اگه dll وارد پروژه کردی پاکش نکن.
تاپیک هم تکراریه:عصبانی:

pouya70
شنبه 24 آبان 1393, 19:48 عصر
سلاکم.برو پوشه debug,bin هرچی اونجا بود پاک کن. البته اگه dll وارد پروژه کردی پاکش نکن.
تاپیک هم تکراریه:عصبانی:

دوست عزیز اگه مقدوره لطفا لینک تاپیک مشابه رو قرار بدید چون سرچ کردم چیزی ندیدم و طبق فرمایشات شما مشکلم متاسفانه حل نشد و برنامه دیگه حتی اجرا نمیشه :افسرده::افسرده:

ghossein
شنبه 24 آبان 1393, 19:58 عصر
سلام
برای فعال کردن منوی Build برو منوی View ، بعد گزینه Toolbars رو انتخاب کن یه زیر منوی باز میشه که لیست تمام ابزارهای ویژوال استادیو رو نشون می ده ، شما با فلش کوچیک پایین برو به انتهای لیست بعد گزینه Customize ظاهر میشه روی این گزینه کلیک کن بعد یه پنجره باز میشه که باید تب Commands رو انتخاب کنی ، بعد ببین منوی Bulid رو می تونی پیدا کنی اگه نبود تب ToolBars رو انتخاب کن و از لیست گزینه Build رو بزن ، تا به عنوان یه ابزار به Toolbar اضافه شه.

danialafshari
شنبه 24 آبان 1393, 20:27 عصر
با سلام
تاپیک تکراریه
کلمه کلیدی "اجرا نشدن تغییرات در برنامه" رو در سرچ سایت بزنید
ابتدا از منوی Build
Clean Solution را بزنید
بعد
از همون منو Clean [Project Name] رو بزنید
سپس پروژه رو Run کنید
قبل از ایجاد تاپیک هم جستجو کنید
موفق باشید

pouya70
شنبه 24 آبان 1393, 22:33 عصر
درود بر شما
برای فعال کردن منوی build روشی رو که فرمودید انجام دادم ولی متاسفانه این منو ظاهر نشد لطفا به تصویر زیر توجه بفرمایید

danialafshari
شنبه 24 آبان 1393, 22:47 عصر
درود بر شما
برای فعال کردن منوی build روشی رو که فرمودید انجام دادم ولی متاسفانه این منو ظاهر نشد لطفا به تصویر زیر توجه بفرمایید

با سلام
اینطور که آیکون رو میبینم ظاهراً شما از نسخه Visual C#‎‎‎ 2010 Express استفاده می کنید
بنده اون نسخه رو ندارم، لینک زیر رو مطالعه کنید شاید بدردتون بخوره
http://www.webcosmoforums.com/asp/24131-cant-see-build-menu-visual-studio-2010-express.html
همونطور که گفتن شما می تونید محتویات پوشه ی دیباگ(به جز dll ها) یا فایل Exe رو حذف کنید و بعد Run کنید
موفق باشید

مهرداد صفا
دوشنبه 26 آبان 1393, 18:37 عصر
سلام.
همچنین می تونید از منوی tools->options سربرگ keyboard از قسمت commands list برای گزینه build.Rebuild solution یک کلید میانبر انتخاب کنید تا از این پس تنها با فشردن یک دکمه تمام solution رو clean و مجددا build کنید.