PDA

View Full Version : سوال: اتصال به CRM

bftarane
شنبه 24 آبان 1393, 14:34 عصر
سلام.
یکی از کارفرماها خواسته این آیتم در وب سایتش لحاظ بشه:

امکان اتصال به CRM شرکت

نظری در این مورد دارید که به چه نحو باید انجام بشه و اصلاً منظور چی می تونه باشه؟
اگه بخوام در این زمینه تحقیق کنم از کجا باید شروع کنم؟
کار سختیه یا نه؟

ممنونم.

saeed410
شنبه 24 آبان 1393, 18:09 عصر
سلام. آیا CRM شرکت ایشان هم به صورتی اینترنتی در دسترس است؟ آیا پایگاه داده دارد یا مبتنی بر فایل است؟اگر پایگاه داده دارد یک روش که نسبتاً آسان است میتواند انتقال اطلاعات پایگاه داده سایت به پایگاه داده CRM باشد. احتمالاً منظورش همین بوده. اگه قابلیت دستیابی به اطلاعات پایگاه داده CRM به صورت اینترنتی و آنلاین وجود داشته باشد یک راه بهتر اینه که از همون پایگاه داده استفاده کنی.

bftarane
دوشنبه 26 آبان 1393, 09:03 صبح
آیا CRM شرکت ایشان هم به صورتی اینترنتی در دسترس است؟ آیا پایگاه داده دارد یا مبتنی بر فایل است؟
هیچ دیدی فعلاً روی CRM اونا ندارم که به چه صورته.
فعلاً می خوام کلاً بدونم چه راه هایی و حالتهایی می تونه وجود داشته باشه تا موقع مذاکره بیشتر اطلاعات کافی داشته باشم.

اگر پایگاه داده دارد یک روش که نسبتاً آسان است میتواند انتقال اطلاعات پایگاه داده سایت به پایگاه داده CRM باشد.
ببینید منظورتون رو خوب متوجه شدم؟
فرضاً این وب سایت قراره یک صفحه مدیریتی داشته باشه که کالاهای سفارش داده شده توسط مشتریان رو نشون بده، آیا منظورتون اینه که در CRM هم این صفحه قابل مشاهده باشه توسط کارکنان شرکت؟
در این صورت CRM هم باید با Asp.net و #C نوشته شده باشه و سورسش هم در اختیار من باشه تا بتونم بهش صفحه اضافه کنم چون بالاخره باید اطلاعات که از دیتابیس بیرون کشیده میشه در یه صفحه نمایش داده بشه. البته شاید خیلی دارم پرت صحبت می کنم. چون واقعاً اطلاعاتم در زمینه CRMکمه.

saeed410
دوشنبه 26 آبان 1393, 10:08 صبح
سلام. اگر CRM با پایگاه داده طراحی شده باشد نیازی نیست با asp.net بنویسی .گفتم میتونی یک ارتباط بین اطلاعات خودت و CRM به وجود بیاری. برنامتو جوری بنویسی که از اطلاعات CRM به صورت اشتراکی استفاده کنه.مثلاً اگر یک نفر تو CRM ثبت کردند اطلاعاتش داخل سایت هم دیده بشه. یا اگر یک مشتری اومد تو سایت ثبت نام کرد داخل CRM هم ثبت بشه. CRM فقط یک سیستم ارتباط با مشتریه.