PDA

View Full Version : سوال: عدم کار کردن دکمه ها بعد از آپلود سایت

mortex3000
شنبه 24 آبان 1393, 22:52 عصر
سلام، من یک سایت با asp ساختم و اون رو تو هاست آپلود کردم. ظاهرا سایت مشکلی نداره و جداول رو از دیتابیس میخونه و نمایش میده اما هرجا میخوام یه عملیاتی انجام بدم مثل حذف، انتخاب یا ورود به کنترل پنل با زدن روی دکمه هیچ اتفاقی نمی افته و نتیجه ای رو نشون نمیده. این در حالیه که تو لوکال هاست جواب میده و هیچ مشکلی ندارم.
لطفا دوستان راهنمایی کنن.

saeed410
شنبه 24 آبان 1393, 23:26 عصر
سلام. از طریق کنترل پنل هاست اجازه read و write رو به پوشه اصلی بده. سوال دوم: آیا شما سایت رو قبل از آپلود publish کردی؟

mortex3000
یک شنبه 25 آبان 1393, 09:55 صبح
سلام. از طریق کنترل پنل هاست اجازه read و write رو به پوشه اصلی بده. سوال دوم: آیا شما سایت رو قبل از آپلود publish کردی؟
آره publish هم کردم، اجازه read و write هم دادم اما بازم درست نشد. مشکل ربطی به کدنویسی من نداره؟

پیام حیاتی
یک شنبه 25 آبان 1393, 13:12 عصر
سلام
کدهای مربوط به دکمه های حذف و...مربوط به لینک دیتابیس رو تست کنید.

mortex3000
دوشنبه 26 آبان 1393, 10:35 صبح
سلام
کدهای مربوط به دکمه های حذف و...مربوط به لینک دیتابیس رو تست کنید.
بعضی از کدها رو بعنوان مثال قرار میدم:

SqlConnection con = new SqlConnection("Data Source=.;Initial Catalog=mydb;Integrated Security=False;User ID=xxxxx; password=xxxxxxxxx");
SqlCommand cmd = new SqlCommand(@"SELECT * FROM tb_users
WHERE (username = @username) AND (password = @password) AND (type_user = 'admin')", con);
SqlParameter a = new SqlParameter("username", txtUser.Text);
SqlParameter b = new SqlParameter("password", txtPass.Text);
cmd.Parameters.Add(a);
cmd.Parameters.Add(b);
con.Open();
SqlDataReader dr = null;
dr = cmd.ExecuteReader();
if (dr.HasRows)
{
dr.Read();
HttpCookie cooki = new HttpCookie("cooki");
cooki["admin"] = dr["username"].ToString();
cooki["pas"] = dr["password"].ToString();
cooki.Expires = DateTime.Now.AddMonths(2);
Response.Cookies.Add(cooki);
Response.Redirect("cp.aspx");
dr.Close();
}
else
{
lblError.Text = "نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است";
}
con.Close();

ولی بعید میدونم از کدها باشه چون اتصال با دیتابیس انجام میشه و جداول رو نشون میده. در حالت لوکال هاست هم کاملا درست کار میکنه اما رو هاست با زدن دکمه لاگین صفحه فقط رفرش میشه!

saeed410
دوشنبه 26 آبان 1393, 18:46 عصر
شما زمانی که میخوایید سایت رو آپلود کنید تمام جاهایی که sqlconnection ایجاد کردید کانکشن استرینگ رو تغییر میدید؟ یا فقط کانکشن استرینگ وبکانفیگ رو عوض میکنید؟

mortex3000
پنج شنبه 29 آبان 1393, 12:12 عصر
شما زمانی که میخوایید سایت رو آپلود کنید تمام جاهایی که sqlconnection ایجاد کردید کانکشن استرینگ رو تغییر میدید؟ یا فقط کانکشن استرینگ وبکانفیگ رو عوض میکنید؟
بعید میدونم از کانکشن باشه چون با همین کانکشن جداول و سایر اطلاعات دیتابیس رو نمایش میده فقط اونجاهایی که عملیات انجام میدم مثل ورود، درج یا حذف اتفاقی نمیفته و صفحه تنها رفرش میشه
تا حالا برا شما هم این مورد پیش اومده؟! فکر کنم یه قلق ساده داشته باشه

mortex3000
جمعه 30 آبان 1393, 11:32 صبح
از اساتید کسی نیست به سوالم جواب بده؟ واقعا کسی تا حالا به این مشکل برنخورده!

saeed410
جمعه 30 آبان 1393, 16:35 عصر
والا نه. به این مشکل برنخوردیم. یک جا گفته بودی کدهاتو داخل App_Code نریختی. شاید مشکل از اونجا باشه. شایدم دسترسی نوشتن رو به پوشه هات ندادی.

elahe471
جمعه 21 آذر 1393, 10:17 صبح
منم دقیقا همین مشکل رو دارم با این تفاوت که من رو یه هاست دیگه هم امتحان کردم مشکلی نداشتم و رویداد دکمه ها کار میکرد اما وقتی همون کد رو بردم به یه هاست جدید اینجوری شده ، بنابراین قطعا از تنظیمات هاست باید باشه

moeinmohebbi
یک شنبه 18 مرداد 1394, 14:24 عصر
من هم روی هاست abtinweb به این مشکل خوردم ، نمی دونم باید چه کار کنم . دوستان اگر راه حلی پیدا کردید اطلاع بدید .

ممنون .

elahe471
دوشنبه 19 مرداد 1394, 09:33 صبح
دقیقا هاست منم آبتین وب بود ، تیکت بزارین درست می کنن

moeinmohebbi
دوشنبه 19 مرداد 1394, 15:45 عصر
متشکرم . همین کار رو کردم مشکلم رو برطرف کردند .راه حل مشکل هم این بود :
http://www.aspsnippets.com/Articles/Installing-and-registering-ASPNet-with-IIS-and-add-ASPNet-40-Application-Pool-in-IIS.aspx

در ضمن خدمت دوستان عرض کنم از هاست آبتین وب کاملا راضی هستم .