PDA

View Full Version : چی گیرشون میاد اونایی که میان فریم ورک php مینویسن و مفت در اختیار بقیه قرار میدن؟

kazemimorteza
یک شنبه 25 آبان 1393, 20:35 عصر
چی گیرشون میاد اونایی که میان فریم ورک php مینویسن و مفت در اختیار بقیه قرار میدن؟ برای تبلیغات -علاقه مند هستند و پاره وقت روی این موضاعات کار میکنند-جای خاصی پشتیبانی شون میکنه ؟

MMSHFE
یک شنبه 25 آبان 1393, 21:14 عصر
خیلی چیزا. یکیش شهرت که باعث میشه سهام شرکتشون توی بورس بالا بره. یکی دیگه تبلیغاتی که تو سایتشون میگیرن. یکی دیگه کتابهایی که چاپ میشه و منبع درآمد هست. مورد دیگه افزونه ها و اکستنشنهای اختصاصی هست که برحسب تقاضا تولید و طراحی میشه. باز هم بگردین مزایای زیاد دیگری رو میشه پیدا کرد.

MMSHFE
یک شنبه 25 آبان 1393, 21:18 عصر
ضمناً بهتره اینجور مباحث رو توی تاپیک «اخبار، بحث و تبادل نظر درباره فریمورکهای PHP (http://barnamenevis.org/showthread.php?396039-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%8C-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%B1%DA%A9%D9%87%D 8%A7%DB%8C-PHP)» دنبال کنید.

Mohammadsgh
یک شنبه 25 آبان 1393, 21:37 عصر
واسه منم همیشه پرسش بود.حالا این فریم ورک یه نمونشه.برنامهای اندروید و سایتها و برنامهای ویندوز و... اینا چه سودی از رایگان دادن برنامه هاشون میبرن؟خیلی واسم جالبه بدونم؟:متفکر:

raha1234567
یک شنبه 25 آبان 1393, 21:44 عصر
عزیز من اینا برا رضای خدا کار می کنند فقط دعای خیر می خوان ....
:چشمک:

cpuram
یک شنبه 25 آبان 1393, 21:54 عصر
همه چی که پول نیست من خودم چن تا برنامه با C# نوشتم گذاشتم برای دانلود همین که مردم استفاده کنن منم خوشحال میشم.

kazemimorteza
یک شنبه 25 آبان 1393, 22:28 عصر
همه چی که پول نیست من خودم چن تا برنامه با C# نوشتم گذاشتم برای دانلود همین که مردم استفاده کنن منم خوشحال میشم.
خوب درست.
حجم کاراشون خیلی بالایه درسته گروهی انجام میدن.
شاید هم جواب این سوالا به این جمله برگرده : که اونا ۸ساعت کار میکنن-هشت ساعت تفریح میکنن-و هشت ساعت میخوابند.فکر کنکم از مورد وسطی برای این کاراشون وقت میذارن.شاید.

kazemimorteza
یک شنبه 25 آبان 1393, 22:34 عصر
عزیز من اینا برا رضای خدا کار می کنند فقط دعای خیر می خوان ....
:چشمک:

for(;;)
echo "دعای خیر<br/>";

<?php?>
دوشنبه 26 آبان 1393, 04:09 صبح
من نظر شخصیمو میگم .
وقتی به مایکروسافت و محصولاتش و گوگل و برنامه های اندرویدی رایگانش و اپل و برنامه های نال شده رایگانش
. وقتی به سرویس ایمیل دهی رایگان شرکت گوگل + یاهو + هات میل + میل.کام + aol و............
و وقتی به گوگل و بینگ و یاهو و اسک که در واقع 4 موتور جستجگر قدرتمند دنیا هستند و بطور رایگان سرویس میدهند و .......
و وقتی به فیسبوک + توییتر + واتس اپ و خیلی شبکه های اجتماعی دیگه که خیلی راحت و بدون هیچ پولی میزارن توش اکانت بسازی .
و وقتی به موبایل های اندرویدی برای اقشار ضعیف + متوسط + نیمه متوسط + پول دار
و وقتی به محصولات اپل برای اقشار سرمایه دار + اثر انگشت گوشی های اپل
نگاه کلی مینداریم . میفهمیم که آمریکا عاشق چشمو جمال ما ایرانی ها و یا چینی ها و یا عرب ها و ....... نیست که بیاد این همه هزینه های هنگفت رو برای استفاده رایگان ما بکنه .
همشون صرفا جهت تسلط کامل امریکا برای فرمانروایی بر دنیای مجازی + استفاده اطلاعات , طراحی و پیاده سازی شدند .

hamedarian2009
دوشنبه 26 آبان 1393, 10:15 صبح
من نظر شخصیمو میگم .
وقتی به مایکروسافت و محصولاتش و گوگل و برنامه های اندرویدی رایگانش و اپل و برنامه های نال شده رایگانش
. وقتی به سرویس ایمیل دهی رایگان شرکت گوگل + یاهو + هات میل + میل.کام + aol و............
و وقتی به گوگل و بینگ و یاهو و اسک که در واقع 4 موتور جستجگر قدرتمند دنیا هستند و بطور رایگان سرویس میدهند و .......
و وقتی به فیسبوک + توییتر + واتس اپ و خیلی شبکه های اجتماعی دیگه که خیلی راحت و بدون هیچ پولی میزارن توش اکانت بسازی .
و وقتی به موبایل های اندرویدی برای اقشار ضعیف + متوسط + نیمه متوسط + پول دار
و وقتی به محصولات اپل برای اقشار سرمایه دار + اثر انگشت گوشی های اپل
نگاه کلی مینداریم . میفهمیم که آمریکا عاشق چشمو جمال ما ایرانی ها و یا چینی ها و یا عرب ها و ....... نیست که بیاد این همه هزینه های هنگفت رو برای استفاده رایگان ما بکنه .
همشون صرفا جهت تسلط کامل امریکا برای فرمانروایی بر دنیای مجازی + استفاده اطلاعات , طراحی و پیاده سازی شدند .

این نرم افزارهایی که گفتین هیچکدومشون رایگان نیستن و فقط بخش هایی ازونها رایگانه و برای بقیه سرویس های خودشون پول میگیرن همین واتساپ ارزش سهامش 19 میلیارد دلاره و فقط یکسال به هرکس خدمات رایگان میده شاید ما در ایران زیاد احساس نمیکنیم پولی بودن نرم افزارهارو اما در کشورهای دیگه برای دانلود فیلم و آهنگ هم پول میدن و کسی که میخاد آهنگ بخونه باید به شرکت MP3 پول بده .علم اقتصاد و بازاریابی انقدر گسترده هست که هر کسی قرار نیست ازش سر در بیاره

Mohammadsgh
دوشنبه 26 آبان 1393, 13:01 عصر
هر کسی هر چقدر هم آدم خوبی باشه تا یه حدی میاد یه چیزیو رایگان میکنه ولی اینکه این همه برنامه میسازین و رایگان میزارن یه داستانی داره.کسی نمیاد به خاطر ما اسکریپت ها و برنامها رو نال کنه.همه اینا پشتش یه داستانی هست:لبخند:

MMSHFE
دوشنبه 26 آبان 1393, 16:33 عصر
دقت کنید که نرم افزار بازمتن و آزاد با نرم افزار رایگان فرق میکنه. بهتره یه نگاهی به سهام این شرکتها بندازین. توی کشورهای دیگه اگه یکی بخواد نسخه سفارشی بسازه یا برای این محصول کتاب بنویسه و کسب درآمد کنه باید مجوز بگیره که رایگان نیست. کلاً راههای کسب درآمد زیاده و جاش توی این تالار نیست ولی همینقدر بدونید که این شرکتها مولتی میلیونر میشن.

MMSHFE
دوشنبه 26 آبان 1393, 16:40 عصر
...میفهمیم که آمریکا عاشق چشمو جمال ما ایرانی ها و یا چینی ها و یا عرب ها و ....... نیست که بیاد این همه هزینه های هنگفت رو برای استفاده رایگان ما بکنه .

این مسئله مختص امریکا نیست و خود ما هم نون مفت به برادرمون نمیدیم چه برسه به یه کشور دیگه که از قضا دشمنی سیاسی هم با هم داریم. خیلی از حفره های امنیتی سایت ناسا توسط ایرانیان کارمندش لو میره. خواستم یادآوری کنم که این موضوع بطور کلی یک سیاسته تو عصر ارتباطات و پردازش اطلاعات و فقط امریکا این وسط ابن کار رو نمیکنه. به شخصه با سیاستهای امریکا و تحریمهاش شدیداً مخالفم ولی این باعث نمیشه بخوایم درموردش سیاه نمایی کنیم و بگیم ما خیلی خوبیم. وقتی ما محصولات پولی اونها رو میدردیم (کرک میکنیم) طبیعیه که اونا هم کَلَم نیستن و بیکار نمیمونن و یکسری نرم افزار رایگان هم ممکنه این وسط بسازن با این هدف که به دیتاهای ما تسلط پیدا کنن. امروزه هرچی بیشتراز حریفت بدونی به پیروزی نزدیکتر میشی چون قدرتهای نظامی تقریباً برابره یا فرضاً یکی با ایمانش ضعف نظامی رو پوشش میده و درنتیجه برای بهم زدن معادلات بهترین راه نفوذ اطلاعاتیه. چه برای کسب اطلاعات صحیح از حریف و چه برای انتشار اطلاعات غلط بین اونها.