PDA

View Full Version : سوال: بدست اوردن متن html یک textbox

شرلوک هلمز
دوشنبه 26 آبان 1393, 10:16 صبح
میخواستم بدون آیا asp 4.5 کنترلی نداره که بتوان html متن داخل یک richtext را بدست اورد یا کاملتر از ان یک ادیتور مانند ckeditor
من الان حدود یک هفته است که میخواهم از ckeditor استفاده کنم ولی به مشکل برخورده ام برنامه هایی را که دوستان نوشته اند را نیز دانلود کردم ولی هرکدام به یک نحوی اجرا نمیشوند.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیام حیاتی
دوشنبه 26 آبان 1393, 10:42 صبح
سلام
متن ورودی در rich ها text رو که می تونید یک دکمه تعیین کنید که بعد از کلیک بر روی آن در یکی از فیلدهای جدول دیتابیس از قبل ایجاد شده قرار بگیره.
اگر به youtube دسترسی دارید فیلم های آموزشی خیلی خوبی در مورد ckeditor در آن قرار دارد.
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=how%20to%20use%20ckeditor

شرلوک هلمز
سه شنبه 27 آبان 1393, 21:49 عصر
من یک هفته صرف ckeditor کردم تقریبا هیچ پیشرفتی نداشتم. الان freetextbox را گرفتم به نظر که خوب میرسه کار کردن هم باهاش راحته. اگر کسی دلیل خاصی برای استفاده نکردن از freetextbox داره ممنون میشم بگه چون به نظر من که خوب اومد.
فقط من خواست از کامپونتی که به نام imagegalery در ابزار های ویژوال استودیو ایجاد کرده در همان صفحه ای که freetextbox هست استفاده کنم که به مشکل برخورد. اگر کسی میدونه لطفا بگه در ضمن من با imagegalery.aspx مشکلی ندارم چون اون یک صفحه ی جدا است.