PDA

View Full Version : طریقه استفاده از این قالب

Borland.C
دوشنبه 26 آبان 1393, 22:39 عصر
سلام
این مدل قالب ها چطور آماده و نصب میشن.
1فایل مستند هم داره که ضمیمه کردم.راستش هیچی ازش سر در نیاوردم
کسی می تونه راهنمایی کنه؟
لینک قالب (http://themeforest.net/item/square-responsive-admin-app-with-angularjs/7511722)

sajedmalayeri
دوشنبه 26 آبان 1393, 22:52 عصر
منظورتون رو متوجه نشدم این قالب برای چه اسکریپتی طراحی شده ؟
یا هنوز html هست و برای اسکریپت نشده ؟

Borland.C
سه شنبه 27 آبان 1393, 13:19 عصر
منظورتون رو متوجه نشدم این قالب برای چه اسکریپتی طراحی شده ؟
یا هنوز html هست و برای اسکریپت نشده ؟
ممنون از توجهتون.من لینک قالب رو گذاشتم که
قالب html هست با استفاده از AngularJS و چندتای دیگه
بعداز دانلود 1قسمت کام÷ایل شده داره که به درستی کار میکنه.اما صفحات اون html هست که متاسفانه php نمیشه باید برای استفاده مجدد کامپایل بشه و تنظیم بشه که مشکل منم عمین جاست.تو فایل راهنمایی که آپ کردم توضیح داده اما مسئله اینجاست که من چیزی متوجه نشدم!

saeed410
سه شنبه 27 آبان 1393, 19:03 عصر
سلام. نیازی به کامپایل شدن نداره. اون فایلهای sass رو نمیخواد استفاده کنی. دانلود که کردی هر چی css و js هست رو باید داشته باشی. اون فایلهای scss هم سورس استایل هستند.هیچ لزومی نداره فعلاً که نمیدونی ازشون استفاده کنی. کامپایلرهای css انعطاف پذیری استایل نویسی رو بالا میبرن و رفع خطاها رو آسون میکنن.

Borland.C
سه شنبه 27 آبان 1393, 20:28 عصر
سلام. نیازی به کامپایل شدن نداره. اون فایلهای sass رو نمیخواد استفاده کنی. دانلود که کردی هر چی css و js هست رو باید داشته باشی. اون فایلهای scss هم سورس استایل هستند.هیچ لزومی نداره فعلاً که نمیدونی ازشون استفاده کنی. کامپایلرهای css انعطاف پذیری استایل نویسی رو بالا میبرن و رفع خطاها رو آسون میکنن.
راستش منم می خواستم همین کار رو انجام بدم اما مسئله اینه که قالب مسیر یابی خودکار داره مثلا آدرس ها به این صورت هستند:

site.com/index.html/#/dash.html
من با آدرس دهی مشکلی ندارم مشکل اینجاست که خودش پسوند html رو اضافه می کنه درحالی که من php نیاز دارم.درواقع 1جورایی مثل mvc عمل می کنه کلا (تمام صفحه ها در یک پوشه هستند که برنامه خودش از اونجا فراخانی می کنه)

saeed410
جمعه 30 آبان 1393, 17:42 عصر
حتماً یک جایی تو کد این کار میکنه دیگه.باید تلاش کنی بگردی پیداش کنی. یا غیرفعالش کنی یا تغییرش بدی.