PDA

View Full Version : سوال: درخواست کمک برای رسپانسیو کردن

mnakhaeipoor
سه شنبه 27 آبان 1393, 22:20 عصر
سلام بر حضرات و اساتید
همینطور که توی تصویر میبینید شونزده تا li هست که دایره وار اطراف div ای که وسطشون قرار داره حلقه زدن(به کمک top و right و transform:rotate)
میخواستم ببینم چجوری میتونم کاری کنم تا عناصر به نسبت عرض مرورگر سر جاشون قرار بگیرن و بهم نریزن
توضیحات تکمیلی رو تو عکس ضمیمه کردم...
آدرس سایت : www.epsilon-soft.com

mnakhaeipoor
چهارشنبه 28 آبان 1393, 10:40 صبح
منتظرم...
حضرات مارو نامید نکنن!

mnakhaeipoor
چهارشنبه 28 آبان 1393, 13:17 عصر
دوستان چه خبر؟:لبخند:

saeed410
چهارشنبه 28 آبان 1393, 13:28 عصر
سلام. بجای دادن مقادیر مطلق از مقادیر درصدی استفاده کن. البته میتونی برای اندازه های مختلف نمایشگر هم مقادیر مختلف ثابت داشته باشی.

mnakhaeipoor
چهارشنبه 28 آبان 1393, 14:14 عصر
سلام. بجای دادن مقادیر مطلق از مقادیر درصدی استفاده کن. البته میتونی برای اندازه های مختلف نمایشگر هم مقادیر مختلف ثابت داشته باشی.

من که موکدا تو پرانتز نوشتم از مقادیر درصدی استفاده کردم!
اما این به تنهایی کافی نیست

amirtc
چهارشنبه 28 آبان 1393, 14:25 عصر
در سایز smوxs که مربوط به دستگاه های تبلت و موبایل ها هستند باید به صورت بلوک پشت سر هم در بیان که با استفاده از فرام ورک ها یا کوئری های ریسپانسیو میشه این کارو کرد.

mnakhaeipoor
چهارشنبه 28 آبان 1393, 15:12 عصر
در سایز smوxs که مربوط به دستگاه های تبلت و موبایل ها هستند باید به صورت بلوک پشت سر هم در بیان که با استفاده از فرام ورک ها یا کوئری های ریسپانسیو میشه این کارو کرد.

اون که اره من میخواستم ببینم راهی نیست که عناصر تا یه جاهایی اتوماتیک کوچیک بشن بعد که سایز به xs و پایین تر رسید دیگه پشت سر هم بلوک بشن

mnakhaeipoor
چهارشنبه 28 آبان 1393, 16:16 عصر
چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟

ostadsho
چهارشنبه 28 آبان 1393, 19:21 عصر
سلام
همه عناصر رو توی یک div بگذارید با position از نوع absolute و اونوقت به این div ( که همه بخش ها رو در برگرفته) این سه خاصیت رو بدید:

left:0
right:0
margin:0 auto

با این کار اصلا دیگه نیازی به استفاده از درصد هم نیست ، چون بخش های داخل این div ، نسبت به این div موقعیتشون رو تنظیم می کنند( به خاطر position از نوع absolute ) و نه نسبت به کل مرورگر.
امیدوارم پاسختون رو داده باشم.