PDA

View Full Version : ایجاد بانک بزرگ

mehdidanesh
پنج شنبه 29 آبان 1393, 15:47 عصر
با سلام خدمت همه دوستان
یک برنامه ای با اکسس پیاده کردم برای فهرست عناوین کتب به همراه تمامی فایلهایش حجم کار کتاب ها حدود 40 گیگ هست و حدود 10000 عنوان کتاب.

اگر این برنامه پیاده بشه بایستی در اختیار یکسری کاربر قرار بگیره و باید به پیوست آن تمامی کتب ها را هم بفرستم آیا راهی وجود دارد که من این کار را نکنم و کاربر فقط یک فایل را حمل کند (فایل اکسس) و اگر امکان داشته باشد حجم کار هم با ترفندی کمتر شود؛ بطور مثال از طریقی مثلا wordها و pdfهای موجود را به بانک بچسبانم :متفکر:

اگر دوستان کسی هست که راه حلی بدونه خیلی نیاز دارم.

یک سوال دیگه هم داشتم البته بی ربط با مورد بالایی نیست در گوشه ای از فرم توسط Image صفحه ی اول فایل نمایش داده شود (مثل show the preview pane در ویندوز 7)

با تشکر

صبا9841
پنج شنبه 29 آبان 1393, 23:27 عصر
سلام- توصیه میکنم درباره back-end و front-end جستجو کن. این که
برای فهرست عناوین کتب به همراه تمامی فایلهایش حجم کار کتابها... داده ها در اختیار کاربران (استفاده کنندگان) قرار نگیره باید برنامه را back-end و front-end کنید

mehdidanesh
شنبه 01 آذر 1393, 09:57 صبح
دوست عزیز من ی گشتی زدم چیزی عایدم نشد اگه امکان داره لینکی کتابی معرفی کنید بیشتر استفاده کنم

صبا9841
یک شنبه 02 آذر 1393, 00:49 صبح
سلام- اول اینکه باید داده ها (جداول) برنامه که روبه افزایش حجمی هستن از برنامه جدا بشه و دوم اینکه توی جستجوها به دنبال واژه های back-end و front-end بگرد هم توضی میبینی و هم مثال.