PDA

View Full Version : ایجاد بخش شکایت از افراد کلاهبردار

keykia
شنبه 01 آذر 1393, 00:01 صبح
با عرض سلام
پیشنهاد بنده ایجاد یک بخش در فروم هست برای شکایت کاربران از افرادی که اینجا ادعای برنامه نویسی میکنند اما ظاهرا کارشون با کلاهبرداری فرقی نداره افرادی که اینجا ادعا مکینند مسلط به برنامه نویسی دیتا بیس و فریم ورک های مختلف هستند اما دریغ از بلد بودن و کار کردن با یک خط کد html که متاسفانه بنده به یکی از همین افراد اعتماد کردم و مبلغ میلیونی متضرر شدم (البته از پلیس فتا درحال پیگیری هستم) پیشنهاد میکنم بخشی راه بیوفته تا از کلاهبرداری بیشتر این افراد جلوگیری بشه و به حروم خوری بیشتر عادت نکنند.

syntiberium
شنبه 01 آذر 1393, 00:53 صبح
یه بخشی هم باید ساخته بشه که به شما بگه اینجا سایت انجام پروژه نیست اینجا فقط برای رفع مشکله و وقتی یه نفر رو که هیچ اطمینانی بهش ندارید نباید حتی یه یک ریالی هم بهش بدید چه برسه میلیونی و اینجا هم کسی قرار نیست به شکایت های مالی شما پاسخ بده چون کسی بابتش تعهدی نداره .
سایت ponisha.ir یه سایت معتبر برای انجام پروژه هست . اونجا کسی نمی تونه اینجوری کلاهبرداری کنه .

keykia
شنبه 01 آذر 1393, 10:19 صبح
نیازی به ساختن بخش نیست خودم میدونم و بنده از اولین کاربرهای پونیشا بودم اگر اینجا برای رفع مشکل هست چرا بخشی به نام آگهی ها داره؟ شما ظاهرا بعد از 5 سال عضویت تو این سایت هنوز نمیدونید دارید کجا فعالیت میکنید شما تو این سایت مسولیتی ندارید پس بیخود اظهار فضل نکنید.

syntiberium
شنبه 01 آذر 1393, 12:06 عصر
دیگه وقتی خودتون می دونستید که می شه توی پونیشایی جایی اینکار رو انجام داد و بدون اینکه از مدرکی چیزی داشته باشید دو دستی پول تقدیمش کردید با منطق اینکه اینجا بخش آگهی داره من واقعا برای چی اظهار فضل کنم ؟ پس اگه این چیز ها رو می دونستید باید بدونید که اینجا به خاطر چنین اشتباهاتی مدیران سایت حتی همدردی هم باهات نمی کنند چه برسه به ایجاد بخش .
این هم زیر بخش آگهی ها نوشته شده : توجه: سایت برنامه نویس مسئولیتی در قبال مواردی که در بخش تبلیغات درج می شوند ندارد.

حمیدرضاصادقیان
شنبه 01 آذر 1393, 15:13 عصر
سلام.

دوست عزیز syntiberium (http://barnamenevis.org/member.php?75962-syntiberium) لطفا نه درمورد چیزی که درموردش دانشی دارید نظر بدید نه درمورد رفتار مدیران صحبت کنید.
اگر خیلی تمایل دارید در این سایت فعالیت کنید ، تاپیکهای زیادی هست که میتونید در اون پاسخ کاربران رو بدید.
اینجا مکان صحبت با مدیران سایت هست و شماهم فکر نمیکنم جز مدیران سایت باشید.
لطفا دراین حوزه اصلا دخالت نکنید.

ا عرض سلام
پیشنهاد بنده ایجاد یک بخش در فروم هست برای شکایت کاربران از افرادی که اینجا ادعای برنامه نویسی میکنند اما ظاهرا کارشون با کلاهبرداری فرقی نداره افرادی که اینجا ادعا مکینند مسلط به برنامه نویسی دیتا بیس و فریم ورک های مختلف هستند اما دریغ از بلد بودن و کار کردن با یک خط کد html که متاسفانه بنده به یکی از همین افراد اعتماد کردم و مبلغ میلیونی متضرر شدم (البته از پلیس فتا درحال پیگیری هستم) پیشنهاد میکنم بخشی راه بیوفته تا از کلاهبرداری بیشتر این افراد جلوگیری بشه و به حروم خوری بیشتر عادت نکنند.
در این مورد باید عرض کنم اینجا سایتی برای سوال و جواب هست و صرفا اینکه یک کاربری اینجا سوالات دوستان رو پاسخ میده یا اینکه شده مدیر سایت برنامه نویس مورد تایید نیست.
پس لزوما منی که در حال حاضر سمت مدیریت کل سایت رو بدوش میکشم شاید توانایی انجام یک پروژه رو نداشته باشم ولی توان این رو داشته باشم که چندتا پست رو مدیریت کنم.
پس در این مورد باید قراردادهای سفت و سخت ببندید و از صحت کار طرف مطمئن باشید. ازشون رزومه بگیرید ، نمونه کار دریافت کنید و یک کار کوچک رو با هزینه و زمان بسیار کم به شخص مقابل واگذار کنید ببینید ایا توان انجام داره یا خیر.
با چند تست خیلی ساده میتوان متوجه شد که فردی که داریم بهش پروژه مون رو واگذار می کنیم صلاحیت اون کار رو داره یاخیر.
در مورد بخش آگهی ها ، دو قسمت هست.یکی آگهی های استخدام یکی محصولات نرم افزاری.
درهر دومورد ما نظارتی روی جزئیاتش نمیکنیم و هزینه ای هم بابتش دریافت نمی کنیم.پس باید خودکاربران در این زمینه دقت نظر به خرج بدن.
درمورد ایجاد بخش ، امکانش نیست. به خاطر اینکه یک فروم برنامه نویسی هست نه بخشی برای پروژه و یا اینکه بخواهیم به کسی امتیاز بدیم.

امیدوارم در این زمینه ابهامی نباشه.

ایام به کام./

syntiberium
شنبه 01 آذر 1393, 15:49 عصر
سلام.

دوست عزیز syntiberium (http://barnamenevis.org/member.php?75962-syntiberium) لطفا نه درمورد چیزی که درموردش دانشی دارید نظر بدید نه درمورد رفتار مدیران صحبت کنید.
اگر خیلی تمایل دارید در این سایت فعالیت کنید ، تاپیکهای زیادی هست که میتونید در اون پاسخ کاربران رو بدید.
اینجا مکان صحبت با مدیران سایت هست و شماهم فکر نمیکنم جز مدیران سایت باشید.
لطفا دراین حوزه اصلا دخالت نکنید.
سلام . من یه بار یه تاپیک مشابه دیدم که یه نفر از یه کاربر دیگه بابت ضرر میلیونی شکایت کرده بود و دقیق یادم نیست شما یا آقای کرامتی کلا تاپیک رو پاک کردید . قبلا ها هم زیاد جواب کسی رو نمی دادین و من هم با خودم گفتم تا این تاپیک هم پاک نشده حداقل keykia (http://barnamenevis.org/member.php?307731-keykia) جوابش رو بگیره . ولی حالا که جدیدا دارید جواب می دید باشه من دیگه تو کارتون دخالت نمی کنم .

keykia
شنبه 01 آذر 1393, 23:33 عصر
با تشکر از مدیران سایت قبلا مسائلی بوده که شاید مستقیما به سایت مرتبط نبود ولی به نحو احسن راهنمایی کردن که ازشون ممنونم

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 02 آذر 1393, 07:09 صبح
سلام . من یه بار یه تاپیک مشابه دیدم که یه نفر از یه کاربر دیگه بابت ضرر میلیونی شکایت کرده بود و دقیق یادم نیست شما یا آقای کرامتی کلا تاپیک رو پاک کردید . قبلا ها هم زیاد جواب کسی رو نمی دادین و من هم با خودم گفتم تا این تاپیک هم پاک نشده حداقل keykia (http://barnamenevis.org/member.php?307731-keykia) جوابش رو بگیره . ولی حالا که جدیدا دارید جواب می دید باشه من دیگه تو کارتون دخالت نمی کنم .

چه جالب!!!!
به فرض اینکه ما اصلا هم جواب ندیم. باز مگه شما مدیر سایت هستید یا جز مسئولین سایت هستید که پاسخ اشتباه به کاربران میدین؟؟؟؟
اون حرکت شما هم اشتباه بود.
یکی دیگه به فرض یک کار اشتباهی کرده یا پول شما رو خورده!!! ( که اگر هم این اتفاق افتاده باشه مقصر شما هستید نه اون شخص.قرارداد رو به خاطر این گذاشتن) مگه اینجا محیط چته یا شبکه اجتماعیه اومدید هرپستی هرکی زده زیرش جار زدید.؟؟
اگه اون رفتار ادامه پیدا می کرد حتما دسترسیتون رو قطع می کردم.اینجا جای پرسش و پاسخ هست نه رفع مشکلات حقوقی شما.