PDA

View Full Version : مخفی کردن اکسس

rahapirooz
یک شنبه 02 آذر 1393, 07:55 صبح
با سلام.میخواهم در هنگام باز کردن فایل اکسس ،پنجره اکسس مخفی شود و فقط فرمها قابل مشاهده باشد.لطفا راهنمایی کنید

amirzazadeh
یک شنبه 02 آذر 1393, 11:46 صبح
سلام
لطفا قيل از ايجاد تاپيك جستجو كنيد.قبلا در اين مورد بحث شده است.

rahapirooz
یک شنبه 02 آذر 1393, 12:20 عصر
با سلام .ممنون از پاسخ شما.
تقریبا تمام بحث در این مورد را بررسی کردم.اما هیچکدام کامل نبودند.یک ماژولی که قرار داده شده بود در این سایت فقط فرم اول رانمایش میداد و فرمهایی که بعد از زدن دکمه روی فرم باید نمایش داده میشد ،دیده نمیشدند :popupوmodal هریک را چندین بار تغییر دادم .و مشکل دوم بعد از بستن برنامه هنگامی که میخواهم مجددا برنامه را باز کنم دیگر باز نمیشود.
لطفا در این زمینه راهنمایی بفرمایید.سرچ زیادی کرده اما تا بحال به نتیجه نرسیده ام

mrsp1988
یک شنبه 02 آذر 1393, 13:06 عصر
با سلام
دوست عزیز باید موقع بستن برنامه از کل فایل اکسس خارج بشی یعنی از دستور DoCmd.Quit استفاده کنید

rahapirooz
یک شنبه 02 آذر 1393, 13:25 عصر
با سلام.ممنون از پاسخ شما.میبخشید این دستور رو در کدام قسمت بنویسم؟در close Form

mosaArabi
یک شنبه 02 آذر 1393, 18:03 عصر
سلام از نمونه کمک بگیر (هم خروج از اکسس و هم رفتن به فرم 2)

ahmansoori
سه شنبه 27 مرداد 1394, 13:00 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم
این کد در office 2013 64 Bit اجرا نمی شود
در صورت امکان راهنمائی فرمائید.

mosaArabi
سه شنبه 27 مرداد 1394, 17:28 عصر
سلام
شما اسمی از 64 بیتی نیاورده بودید
فایل اصلاح شده خدمت شما .

alirezabahrami
سه شنبه 27 مرداد 1394, 19:33 عصر
سلام
شما اسمی از 64 بیتی نیاورده بودید
فایل اصلاح شده خدمت شما .
با سلام و تشکر از آقای عربی
فقط خواستم اشاره کنم سهواً (بدلیل کپی پیست) بعد از Declare در قسمت دوم شرط PtrSafe تکرار شده که باید حذف شود.
یا علی

mosaArabi
چهارشنبه 28 مرداد 1394, 07:28 صبح
جناب بهرامی گرامی
با سلام
بنده و دوستان دیگر اگه کاری بلدیم و یا همون کپی پیست مکنیم نیر مدیون تلاش شما بزرگوان هستیم

بنده باید تشکر کنم

alirezabahrami
چهارشنبه 28 مرداد 1394, 09:36 صبح
جناب بهرامی گرامی
با سلام
بنده و دوستان دیگر اگه کاری بلدیم و یا همون کپی پیست مکنیم نیر مدیون تلاش شما بزرگوان هستیم

بنده باید تشکر کنم
آقا عربی بزرگوار سلام!
از لطف شما سپاسگزارم
بدیهی است کپی پیست کردن به منظور سرعت عمل در انتقال کدی خاص از جائی به جائی دیگر روشی معمول و معقول میباشد .و همه ما کم و بیش این کار را در مقوله برنامه نویسی بکار می بریم . اینکه جسارتاً اشاره نمودم سهواً (بدلیل کپی پیست) بعد از Declare در قسمت دوم شرط PtrSafe تکرار شده که باید حذف شود . این بود که در انتقال کد قسمت اول شرط که باید با عمل کپی پیست به قسمت دوم شرط صورت بگیرد فراموش شده PtrSafe حذف گردد .
فراموش نشود که بنده هم از تجربیات شما و نمونه کارهای شما در جای خودش استفاده می کنم .
ارادتمند

reza2371
جمعه 27 آذر 1394, 17:12 عصر
آقا عربی بزرگوار سلام!
از لطف شما سپاسگزارم
بدیهی است کپی پیست کردن به منظور سرعت عمل در انتقال کدی خاص از جائی به جائی دیگر روشی معمول و معقول میباشد .و همه ما کم و بیش این کار را در مقوله برنامه نویسی بکار می بریم . اینکه جسارتاً اشاره نمودم سهواً (بدلیل کپی پیست) بعد از Declare در قسمت دوم شرط PtrSafe تکرار شده که باید حذف شود . این بود که در انتقال کد قسمت اول شرط که باید با عمل کپی پیست به قسمت دوم شرط صورت بگیرد فراموش شده PtrSafe حذف گردد .
فراموش نشود که بنده هم از تجربیات شما و نمونه کارهای شما در جای خودش استفاده می کنم .
ارادتمند

سلام خدمت اساتید بزرگوار
من قبلا از کد زیر جهت مخفی نمودن اکسس استفاده می نمودم

Public Declare Function ShowWindow Lib "user32.dll" (ByVal hwnd As Long, ByVal nCmdShow As Long) As Long

سوال:
حال اگر بخوام از کدی که نمونه آن در بالا هست در برنامه استفاده کنم ، هر دو نسخه 32 و 64 بیتی را مخفی میکند؟

mosaArabi
جمعه 27 آذر 1394, 22:08 عصر
سلام کد 64 بیتی را در برنامه خودتون لحاظ کنیددر 32و64 فایلتون مخفی میشه

amingh1
دوشنبه 26 بهمن 1394, 10:13 صبح
شرمندم متوجه نشدم کجا کدو وارد کنم