PDA

View Full Version : ساختار همراه بانک ملت

mr.dp+
یک شنبه 02 آذر 1393, 17:47 عصر
سلام دوستان.
همونطور که میدونید در این اپلیکیشین کاربر یه درخواستی رو میفرسته (مثلا درخواست سه تراکنش آخر) و این درخواست از طریق SMS ارسال میشه.
و همینطور که میدونید این اپلیکیشن کارایی های زیادی داره که با این حال باید براش یه سرور تحت وب در نظر گرفته باشند که قراره طبق نوع هر درخواست پردازشهای زیادی رو بصورت اتوماتیک انجام بده.
اگه حرفم درسته پس:
اگه من بخوام یه اپلیکیشنی مشابه این بسازم (یه اپلیکیشین نه برای امور بانکی و موضوعش فرق میکنه) پس باید این سرور رو چجوری پیاده سازی کنم ؟ به چه دانش هایی نیاز دارم ؟

Nevercom
یک شنبه 02 آذر 1393, 18:33 عصر
برای انجام کارهای بانکی باید بانک این امکانات رو بصورت API در اختیار برنامه نویس قرار بده. من اطلاعی ندارم که بصورت رسمی APIی وجود داره یا خیر.
درصورت وجود باید با شرکت های زیرمجموعه ی بانک قرارداد ببندید تا مجوز استفاده از سرویس رو بهتون بدن

mr.dp+
یک شنبه 02 آذر 1393, 20:51 عصر
برای انجام کارهای بانکی باید بانک این امکانات رو بصورت API در اختیار برنامه نویس قرار بده. من اطلاعی ندارم که بصورت رسمی APIی وجود داره یا خیر.
درصورت وجود باید با شرکت های زیرمجموعه ی بانک قرارداد ببندید تا مجوز استفاده از سرویس رو بهتون بدن

ببخشید. یادم رفت بگم که اپلیکیشن همراه بانک ملت فقط یک مثال بود که منظورمو بفهمید.
اپلیکیشنی که میخوام بسازمش ربطی به امور بانکی نداره