PDA

View Full Version : سوال در مورد امنیت cms

seyyed_ali
دوشنبه 03 آذر 1393, 18:35 عصر
سلام
راستش قصد دارم وبسایتی رو با استفاده از php طراحی کنم ولی خب تا حالا در مورد امنیت کار نکردم و از دوستان میخوام در این مورد راهنماییم کنن.میخوام بدونم باید چه کار هایی رو انجام بدم تا متوسط امنیت به بالا رو داشته باشه؟ممنون

rezabidar
جمعه 21 آذر 1393, 12:29 عصر
پیشنهاد می کنم شی گرایی تو php رو یاد بگیری و بعد با Codeigniter نرم افزارتو طراحی کنی .
Codeigniter یه فریم ورک تحت php که هم یاد گرفتنش راحته هم امنیت بالایی داره . درضمن با Codeigniter پروژت سریعتر تموم میشه , دردسر داکیومنت کردنت کمتره یه عالمه مزیت دیگه هم داره که اگه تو گوگل یه سرچ راجع بش بزنی متوجه می شی ...

abolfazl-z
جمعه 21 آذر 1393, 12:54 عصر
سلام
راستش قصد دارم وبسایتی رو با استفاده از php طراحی کنم ولی خب تا حالا در مورد امنیت کار نکردم و از دوستان میخوام در این مورد راهنماییم کنن.میخوام بدونم باید چه کار هایی رو انجام بدم تا متوسط امنیت به بالا رو داشته باشه؟ممنون

به لینک ذیل رجوع کنید :

http://barnamenevis.org/showthread.php?425792-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-PHP

Codeigniter یه فریم ورک تحت php که هم یاد گرفتنش راحته هم امنیت بالایی داره

هر چی امنیت داشته باشه باز امنیتی که خود برنامه نویس میتونه پیاده سازی کنه رو تامیین نمی کنه !

این گفته شما از دید خودتون عالی به نظر می رسد ولی کسی که تا به حال بر روی امنیت در PHP فوکوس نداشته این طور به نظر می رسد که دیگر لازم به بررسی امنیت نیست و این پروژه نیاز های امنیتی ما را تامیین می کند.

masiha68
چهارشنبه 08 بهمن 1393, 22:18 عصر
استفاده از شی گرایی یا ام وی سی یا فریم ورک خاصی ربطی به امنیت نداره ... درسته فریم ورک ها یه سری از باگ ها مثل اس کیو ال انجکشن رو می بندن ولی در کل نمیشه گفت اینا باعث امنیت میشن
در مورد امنیت اول باید هکر خوبی باشی بعد می فهمی یه هکر از کجا می تونه وارد شه ... یه سری باگ معرف هست که با یه سرچ می تونی پیدا کنی و همزمان هم راه هک کردن و استفاده از اون باگ ها رو هم یاد بگیر و بعد هم راه بستنشون و در کل فک کنم حداقل یه ماه وقت می بره این کارو انجام بدی ...
موفق باشی