PDA

View Full Version : نرم افزار تحت وب بر روی کامپیوتر مشتری

sepehrazimi
پنج شنبه 06 آذر 1393, 08:30 صبح
سلام دوستان
من یک سایت بهتره بگم نرم افزار تحت وب نوشتم با زبان php حالا میخوام برای بعضی مشتری هام روی اینترنت نباشه رو کامپیوتر شون باشه ولی اگه روی لوکال هاست کامپیوتر باشه به سورس دسترسی دارن آیا راهی هست که بتونم برنامه رو برروی کامپیوتر نصب کنم که به سورس دسترسی نداشه باشه؟تشکر

HaZeM+
پنج شنبه 06 آذر 1393, 08:54 صبح
میشه کد کرد ولی هرکاری کنی اگه طرف این کاره باشه بر میداره
قفل سخت افزاری ، تلفیق دو زبان با هم و استفاده از اینترنت اکتیویشن در هر session و استفاده از فانکشن های اختصاصی کد از راه هاییه که من بهتون پیشنهاد می کنم

joker
پنج شنبه 06 آذر 1393, 08:59 صبح
جواب منطقی بخوای : نه هیچ راهی نیست :)
جواب نسبی بخوای : تا حدودی بعله ، از ابزارهای ویژه مخصوص قفل گذاشتن روی فایلهای php استفاده کن ، در این حالت نمیتونن سورس فایل را بخونن و شرط وجود قفلی که تعریف کردید را بردارند.
از قفلهای سخت افزاری یا نرم افزاری میتونی استفاده کنی
چون local داری سرویس میدی در هر حال میتونن از سیستم ایمیج بگیرند و جاهای دیگه استفاده کنند . از انواع روشهای قفل گذاری استفاده کن مطمئن تر هست.

پیوست : کسی سر در بیاره کد php چیه ، اونقدر هم سر در میاره که خودش بنویسه ها :)

arash691
پنج شنبه 06 آذر 1393, 09:47 صبح
در مورد web desktop یا webtop جستجو کنید ...

http://en.wikipedia.org/wiki/Web_desktop

sepehrazimi
پنج شنبه 06 آذر 1393, 10:23 صبح
در مورد web desktop یا webtop جستجو کنید ...

http://en.wikipedia.org/wiki/Web_desktop

ببخشید میتونید یکم توضیح بدید دقیقا چیکار میکنه ، آیا نرم افزاری هست یا ...

HaZeM+
پنج شنبه 06 آذر 1393, 11:58 صبح
جواب منطقی بخوای : نه هیچ راهی نیست :)
جواب نسبی بخوای : تا حدودی بعله ، از ابزارهای ویژه مخصوص قفل گذاشتن روی فایلهای php استفاده کن ، در این حالت نمیتونن سورس فایل را بخونن و شرط وجود قفلی که تعریف کردید را بردارند.
از قفلهای سخت افزاری یا نرم افزاری میتونی استفاده کنی
چون local داری سرویس میدی در هر حال میتونن از سیستم ایمیج بگیرند و جاهای دیگه استفاده کنند . از انواع روشهای قفل گذاری استفاده کن مطمئن تر هست.

پیوست : کسی سر در بیاره کد php چیه ، اونقدر هم سر در میاره که خودش بنویسه ها :)

خیلیا هستن که وقتشو ندارن ، و این که من دیدم خیلی از مدارس پول می دن به کرکرا قفل نرم افزار مدارسو میشکونن

پیروز باشی