PDA

View Full Version : appcompat_v7 در پروژه جدید

m_nejad
جمعه 07 آذر 1393, 11:39 صبح
درخواست راهنمایی:
وقتی پروژه جدید می سازم با اینکه مینیمم sdk را 11 انتخاب میکنم اما باز هم appcompat_v7 به پروژه اضافه میشه؟! البته فایل appcompat_v7 را ندارم و ارور میگیره
فایل appcompat_v7 را هم دانلود کردم مشکل داره

tux-world
جمعه 07 آذر 1393, 12:03 عصر
نیازی به دانلود نبود. تو اس دی کای اندروید بود. شما باید اون رو به عنوان ماژول معرفی کنید. اگه از ایکلیپس استفاده میکنید نمیدونم راهش چیه سرچ کنید پیدا میکنید

m_nejad
جمعه 07 آذر 1393, 12:17 عصر
نیازی به دانلود نبود. تو اس دی کای اندروید بود. شما باید اون رو به عنوان ماژول معرفی کنید. اگه از ایکلیپس استفاده میکنید نمیدونم راهش چیه سرچ کنید پیدا میکنید

از اکلیپس استفاده میکنم ممنون احتمال میدم چون api-11 نصب نیست اتوماتیک ورژن پایین تر را میخواد استفاده کنه

o0o0okay
شنبه 08 آذر 1393, 00:30 صبح
درخواست راهنمایی:
وقتی پروژه جدید می سازم با اینکه مینیمم sdk را 11 انتخاب میکنم اما باز هم appcompat_v7 به پروژه اضافه میشه؟! البته فایل appcompat_v7 را ندارم و ارور میگیره
فایل appcompat_v7 را هم دانلود کردم مشکل داره.

من توی یه تاپیک توی استک اور فلو خوندم که به اکتیویتی پروژه ربط داره، راست و دروغش پای کسی که نوشته بود.
به پروژه اضافه نمیشه، در کنار پروژه بصورت کمکی قرار میگیره. فک کنم از ورژن های 2014 اکلیپس وارد اکلیپس شده. اگه پاکش کردید دانلودش نکنین چون ورژنی که میگیرید شاید به ورژن شما نخوره.
ساده تریت کار: برید فضای ورک اسپیسی که انتخاب کردید، داخل پروجکت پوشه ی به همین اسم هست، دیلیتش کنید.
برنامه رو اجرا کنید ، میبینید که از نوع فایل رو ساخته و ...
چون یه ساختار کمکی برای اکتیوتی هست، اگه پاکش کنین از پروژتون خطا میگیره و نمیتونید تست و اجرا بگیرید.

o0o0okay
شنبه 08 آذر 1393, 00:34 صبح
ربطی به اس دی کی نداره، من به این مشکل خورده بودهم پاکش کردم جایگزین کردم ارور می داد. اس دی کی رو بالا پایین کردم مشکل حل نشد. اس دی کی هم اپدیت بود.
اخرسر با دیلیت فایل مشکل حل شد، خود اکلیپش یدونه دیگه متناسب با ورژن خودش میسازه.