PDA

View Full Version : گفتگو: راهنمائی در ارتباط با ساخت جدول جهت اتصال به سه جدول و استفاده از اونها

MMR_1344
جمعه 07 آذر 1393, 18:39 عصر
با سلام
من میخوام یک فایل اکسس بسازم که دارای چهار جدول باشه
جدول اول شامل نیروهای کاری که شامل سه فولدر باشه اولی کد پرسنلی و دومی نام پرسنل مثل کارگر ساده ، سر کارگر و ...... و سومی حقوق ساعتی هر یک
جدول دو شامل مصالح مصرفی که شمل سه فولدر باشه اولی کد مصالح و دومی نام مصالح مانند سیمان ،آجر و .... و سومی قیمت هر یک
جدول سومی شامل ماشین آلات مورد نیاز که خود شامل سه فولدر هست اولی کد ماشین و دومی نوع ماشین و سومی قیمت ساعتی هر ماشین
و نهایتاً جدول چهارم که شامل کد کالای مورد نیاز هستش که شامل فیلدهای معین نیست مثلاً یک کالا ممکنه از سه نوع نیروی انسانی و چهارنوع مصالح و دو نوع ماشین استفاده کنه که در این صورت برای محاسبه مبلغ باید مبلغ هرکدو از اونها رو بدست بیارم و با هم جمع کنم
من برای ساخت جدول چهارم و نحوه ارتباط با اون راهنمایی میخوام تا بتونم اول ارتباط با اون سه جدول رو بسازم و بعد بر اساس ساعات کار هر یک که در جدول چهارم هست بیام ومبلغ نهایی اون کالا رو بدست بیارم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

MMR_1234
شنبه 08 آذر 1393, 16:46 عصر
با تشکر از همه دوستان
میخوام بدونم اگه یک جدول بخوام بسازم با تعداد فیلد شناور چگونه ممکنه
با سپاس از همه

mohammadsaleh
یک شنبه 09 آذر 1393, 22:10 عصر
سلام. البته فولدر نيست و فيلد كه همان ستون هاي جدول است مي باشد. شما چهار جدولتون را در قسمت ايجاد جدول ايجاد كنيد. بعد از اپلود حتما دوستان نگاهي به اون خواهند انداخت و راهنمايي خواهيد شد. توجه داشته باشيد نام فيلدها را حتما از حروف انگليسي استفاده كنيد تا بعدا به مشكلي نخوريد.