PDA

View Full Version : ارسال فاکتور با ایمیل

maryamsaedi91
جمعه 07 آذر 1393, 22:31 عصر
سلام دوستان
من میخوام وقتی خرید با موفقیت انجام شد یه ایمیلی با مشخصات کالای خریداری شده و قیمت و .. به کاربر و ادمین سایت ارسال شود
الان کد ارسال ایمیل و اینکه وقتی کد بازگشتی ار درگاه صفر بود اون تابع ارسال ایمیل فراخوانی بشه رو نوشتم ولی ایمیلی ارسال نمیشه
و مورد دوم اینه که نمیدونم چجوری به شکل فاکتور ارسال کنم یعنی گراقیکش هم درست باشه فقط یه متن ساده نباشه

ممنون میشم بتونید راهنماییم کنید

mahdi.net4
جمعه 07 آذر 1393, 23:56 عصر
اگر تنظیمات SMTP کلاس رو دقیق انجام داده باشید ارسال انجام میشه ، اگر از تنظیمات ارسال مطمئن بودید احتمالا چون تو لوکال هستید ارسال نمیشه ، از پورت SMTP ، 587 استفاده کنید از لوکال ارسال می کنه
اگر می خواهید ارسال ایمیل به صورت گرافیکی باشه ،اول باید صفحه HTML رو جدا درست کنید ، اون رو برای ایمیل بهینه کنید ، متنش رو به صورت string در بیارید و به جای متن، HTML ارسال کنید

maryamsaedi91
شنبه 08 آذر 1393, 10:01 صبح
خب من کد های صفحه برگشت از بانک رو میذارم ببینید من درست کار میکنم
آخه همین کد های ارسال ایمیل رو من در قسمت ارتباط با ما گذاشتم مشکلی هم نداره ایمیل ارسال میشه ولی اینجا کار نمیکنه .بعدم من روی لوکال کار نمیکنم سایت رو میبرم بالا و تست میکنم126133

maryamsaedi91
شنبه 08 آذر 1393, 15:01 عصر
اگر تنظیمات SMTP کلاس رو دقیق انجام داده باشید ارسال انجام میشه ، اگر از تنظیمات ارسال مطمئن بودید احتمالا چون تو لوکال هستید ارسال نمیشه ، از پورت SMTP ، 587 استفاده کنید از لوکال ارسال می کنه
اگر می خواهید ارسال ایمیل به صورت گرافیکی باشه ،اول باید صفحه HTML رو جدا درست کنید ، اون رو برای ایمیل بهینه کنید ، متنش رو به صورت string در بیارید و به جای متن، HTML ارسال کنید

شرمنده من قسمت دوم ک میگید اون رو برای ایمیل بهینه کنم یعنی چی
من متوجه نشدم باید چیکار کنم خب من با همون شماره سفارشی که از درگاه برمیگرده میتونم سبد خرید برو بازیابی کنم بعد چجوری بببرم تو یه صفحه دیگه و بعد اون صفحه رو با ایمیل بفرستم

maryamsaedi91
یک شنبه 09 آذر 1393, 10:39 صبح

ممنون از شما قسمت گرافیکیش که گفتید رو همونجور رفتم دنبالش و درستش کردم