PDA

View Full Version : سوال: خواندن مقدار داده بارکد و نشان دادن اطلاعات آن بر حسب بزرگترین کد کالا مربوط به همان بار کد کالا

davidrobert
شنبه 08 آذر 1393, 17:38 عصر
سلام و خسته نباشید.
من میخوام در دیتاگرید ویو مقداری رو بر حسب بارکد کالا نشان بدم که وقتی بارکد کالا رو زدم کد مربوط به همان کالا رو بیاره و قیمت جدید مربوط به همان کالا رو در همان سطر دیتاگرید ویو نشان دهد.و قیمت جدید با بار کد قدیمی را نشان ندهد بلکه با قیمت جدید. در Ef باشد این کد مربوط به
ADO هستش که نمی دانم باید چطور به ای اف تبدیل کنم ممنون میشم کد مربوط به ای اف رو بهم بگید تا بتوانم این کد رو به ای اف تبدیل کنم و برای دیتاگرید ویو به کار ببرم که وقتی بارکد کالا را وارد کردم خودش بزرگ ترین کد کالا ، نام کالا و قیمت جدید کالا رو بیاورد برای نشان دادن در سطح دیتاگرید ویو. این هم کد مربوط به ADO که برای تبدیل کردنش به Ef گیر کردم.
public string ShowNameKala(string StrCodeKala)
{
OleDbDataReader dr;
cmd.Connection = Access.con;
cmd.Parameters.Clear();
cmd.Parameters.AddWithValue("@pCode_Kala", StrCodeKala);
cmd.CommandText = "select Name_Kala from Kala where Code_Kala=@pCode_Kala";
Access.Connect();
dr = cmd.ExecuteReader();
if (dr.HasRows)
{
dr.Read();

string StrNameKala = dr[0].ToString();

dr.Close();
Access.Disconnect();

return StrNameKala;
}
else
{
dr.Close();
Access.Disconnect();

return "";
}
}

davidrobert
شنبه 08 آذر 1393, 18:35 عصر
کسی نیست جواب من رو بده گیرم شدیداً. با انیتی میخوام این کار رو انجام بدم.

davidrobert
یک شنبه 09 آذر 1393, 17:43 عصر
دوستان خواهشن کمک کنید کسی بلد هستش شدیداً گیر هستم. برای این کد.
از این کد ها برای خواندن اطلاعات به وسیله مقدار بارکد کد بالا مربوط به بارکد که قیمت جدید هستش رو بیاره برای نمایش در دیتاگررید ویو.
کاری که تو این سورس انجام شده رو میخوام انجام بدم ولی با این فرق که وقتی بار کد رو زدم کد کالا جدید کالا که مربوط به همون نام کالا باشه رو بیاره و که موارد قابل نمایش در سطر دیتاگرید ویو که وقتی بار کد رو زدم اتوماتیک در فیلد دیگه اینها رو هم نشان بده.
بالاترین کد کالا مروبط به بارکد ، نام کالا و قیمت
این هم سورس http://uplod.ir/je7yk866defk/change_total_datagridview.rar.htm
خواهشن کمک کنید این برای به روش ای اف میخوام نه ADO