PDA

View Full Version : یه برنامه پاسکال

talangor
دوشنبه 15 خرداد 1385, 01:40 صبح
با سلام
می خوام یه برنامه پاسکال بنویسم که کاره اون اینه که اگه یه برنامه بهم ریخته داخلش بنویسی منظورم اینه ساختار نوشتن رعایت نشده مثلا begin رو باید کمی جلوتر نوشت یا end با begin ش تو یه ردیف باشه و داخل حلقه کمی جلوتر از اول حلقه باشه که این ها رعایت نشده !
و برنامه بهم ریخته بهش داده می شه و اون خودش این کارا رو می کنه ودرست می کنه فقط ساختار نوشتنشو ! که به صورت خروجیه
حالا فقط می خوام من رو راهمنمایی کنید
تا یه هفته دیگه بیشتر وقت ندارم
منتظر جوابتون هستم

reza1357
شنبه 20 خرداد 1385, 11:53 صبح
دوست عزیز فکر نکنم چنین چیزی بشه البته میشه انرو شبیه سازی کرد

Mahyaa
شنبه 20 خرداد 1385, 14:33 عصر
چیزی شبیه به این برای Delphi وجود داره به نام DelForExp که با Source هستش فکر کنم بتونی از سورسش ایده بگیری :
http://www.dow.wau.nl/aew/DelForExp.html

mzjahromi
شنبه 20 خرداد 1385, 14:42 عصر
با سلام
می خوام یه برنامه پاسکال بنویسم که کاره اون اینه که اگه یه برنامه بهم ریخته داخلش بنویسی منظورم اینه ساختار نوشتن رعایت نشده مثلا begin رو باید کمی جلوتر نوشت یا end با begin ش تو یه ردیف باشه و داخل حلقه کمی جلوتر از اول حلقه باشه که این ها رعایت نشده !
و برنامه بهم ریخته بهش داده می شه و اون خودش این کارا رو می کنه ودرست می کنه فقط ساختار نوشتنشو ! که به صورت خروجیه
حالا فقط می خوام من رو راهمنمایی کنید
تا یه هفته دیگه بیشتر وقت ندارم
منتظر جوابتون هستم
شدنی میشه.
اگر فقط میخوای نسبت به Begin و End حساس باشه که خیلی راحته
اگر میخوای نسبت به کلیه Expressionها حساس باشه, یه خورده پیچیده تر میشه. و باید تا مرحله Syntax Analyzer نیز پیش بری(البته شاید دوستا راه حل ساده تری هم داشته باشن) ولی به نظر من اگه بخوای خیلی دقیق باشه این مورد لازمه.
حال سطح کار رو مشخص کنید.