PDA

View Full Version : انتقال بانک از vamnserver به هاست cpanle

mohammadbazzi445
دوشنبه 10 آذر 1393, 13:52 عصر
من توی ومپ سرور بانک اطلاعاتی درس کردم اطلاعاتی داخلش ذخیره کردم حالا میخوام انتقال بدم به سایت خودم هاستم cpanle چطوری میتونم این اطلاعاتو ببرم توی هاست.من یادم قبلا یکجا خوندم اسکپورت بود یک همچنینی چیزی که مثل یک فایل زیبپ در میاورد و بعد از طریق phpmyadmin میتونستیم بگریمش اطلاعات نمایش میداد با هرجی جدلو بانک داریم.ولی دقیق یادم نیست باید چکار کنم راهی هست این کارو انجام بدم

mohammadbazzi445
دوشنبه 10 آذر 1393, 15:51 عصر
اردوستان کسی نمیتونه راهنمایم کنه

kabootar_y
دوشنبه 10 آذر 1393, 15:58 عصر
وارد بخش phpmyadmin بشین و یک export از کل دیتابیستون بگیرید.

بعد وارد phpmyadmin هاستتون بشین و دیتابیس رو بسازید و فایلی که export گرفتید رو با پسوند (.sql) باید باشه import کنید

به همین راحتی :لبخند:

mohammadbazzi445
دوشنبه 10 آذر 1393, 16:10 عصر
یعنی دیگه نیازی نیست جدولا رو با فیلداشون تعریف کنم

kabootar_y
دوشنبه 10 آذر 1393, 18:19 عصر
خیر
درصورتی که شما در لوکال از کل دیتابیس تون export گرفته باشید فقط کافیه دیتابیس رو بسازید و در phpmyadmin هاستتون فایل تون رو داخل دیتابیس مربوطه import کنید.

تمامی اطلاعات عینا اینجا اضافه میشن :تشویق:

mohammadbazzi445
دوشنبه 10 آذر 1393, 21:10 عصر
ممنون امتحان میکنم خدا کنه مشکلی پیش نیاد

mohammadbazzi445
دوشنبه 10 آذر 1393, 21:53 عصر
سلام ارور داد نمیدونم چرا #1044 - Access denied for user 'bazzimohammad'@'localhost' to database 'university'

arefd2010
دوشنبه 10 آذر 1393, 22:14 عصر
باید توی Cpanel یک یوزر بسازید و به آن یوزر تمام مجوز ها برای دستیابی به پایگاه داده را اعمال کنید ...

mohammadbazzi445
دوشنبه 10 آذر 1393, 22:21 عصر
یعنی تو سی پنل یک دیتا بیس بسازم و یوز؟یا فقط یوز

arefd2010
دوشنبه 10 آذر 1393, 22:28 عصر
شما الان یک پایگاه داده باید داشته باشی که توی قسمت MySQL Databases در Cpanel وجود داشته باشه و همچنین یک یوزر باید بسازی و همه مجوز ها رو بهش بدی. شما الان تو چه مرحله ای هستی...

kabootar_y
دوشنبه 10 آذر 1393, 22:38 عصر
یعنی تو سی پنل یک دیتا بیس بسازم و یوز؟یا فقط یوز

ببین دوست عزیز در cpanel یک قسمتی به نام Mysql Database wizard
در این قسمت می تونی دیتابیس رو بسازی.
مرحله اول اسم دیتابیس رو وارد میکنی مثلا booksdb
مرحله دوم نام کاربری و کلمه عبور رو وارد میکنی مثلا نام کاربری: kabootar و کلمه عبور: 123963545
مرحله بعد یه جدول میاد که پر چک باکس هست. یه چک باکس بالای جدول هست که کنارش هم نوشته: ALL PRIVILEGESاون رو که بزنی همه تیک ها علامت زده میشه ( این تیک ها یعنی کاربر kabootar اجازه ویرایش , حذف, افزودن و ... را در دیتابیس booksdb را دارد)

حالا میتونی بری به phpmyadmin و فایلت رو import کنی

mohammadbazzi445
دوشنبه 10 آذر 1393, 23:15 عصر
من همه کارارو انجام دادم.اصلا من یک بانک به اسم university با جداول student , teacher هست میخوام این به cpanel ببرم خوب توی سی پنل یک بانک اطلاعاتی با اسم university و یوزر نام و اون تیکارم زدم تموم شدحالا میخوام این بانکی که تو کامپیوتر طراحی کردم ببرم اونجا اکسپورت گرفتم بعد امپورت میکنم این ارور میده

126222

فرزند کوروش
سه شنبه 11 آذر 1393, 09:00 صبح
ببین شما توی ومپ
1. وارد دیتابیس شو
2-رو اسم دیتابیست از ستون سمت چپ کلیک کن
3-وقتی که جدولای دیتابیس رو دیدی برو توی تب export و یک خروجی بگیر از تیبلها که معمولا اگه به تنظیمات دست نزنی یه فایل به پسوند .sql میده

وارد cpanel شو
اگر دیتابیست و ساختی وارد phpmyadmin شو
از لیست سمت چپ رو اسم دیتابیس کلیک کن
وارد تب import شو و فایلت رو اپلود کن

mohammadbazzi445
سه شنبه 11 آذر 1393, 12:04 عصر
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی درس شد
ممنونننننننننن