PDA

View Full Version : مشکل در کد نویسی برای بازگشت

mohammadbazzi445
سه شنبه 11 آذر 1393, 13:16 عصر
سلام به دوستان من یک سایت انتخاب واحد دارم درس میکنم بعد تو این سایت اول نمایش اطلاعات یعنی همون دانشجویان که ثبت نام میکنن بعد اضافه کردن دانشجو و بعدم انتخاب واحد هنوز من استادا و درس رارو مشخص نکردم اول دانشجویان تمام بشه بعد میرم سراغ مرحله درس واساتید.من وقتی روی نمایش اطلاعات کلیک میکنیم اطلاعات توی یک صفحه دیگه نشون میده حالا میخوام تو همین صفح ای که اطلاعات نشون میده میخوام یک دکمه بذارم برای بازگشت که روش کلیک کنه صفحه اول نمایش بده .باید چکار کنم یعنی کد phpباید بنویسم ممنون اگه راهنماییم کنید آدرسشم اینه
www.bazzimohammad.ir

meysam1366
سه شنبه 11 آذر 1393, 19:25 عصر
سلام دوست عزیز

شما توی صفحه show.php یک لینک میذارید و href رو میذارید index.php

موفق باشید

mohammadbazzi445
سه شنبه 11 آذر 1393, 19:34 عصر
سلام ممنون از راهنماییتون ولی من اگه بخوام با دکمه این کارو کنم باید چیکار کنم مثلا دکمه برای ذخیره اطلاعات هست میخوام یک دکمه بذارم برای بازگشت نه لینک <a> ممنون

mohammadbazzi445
سه شنبه 11 آذر 1393, 22:29 عصر
کسی از دوستان نمیتونه کمکم کنه

H:Shojaei
سه شنبه 11 آذر 1393, 23:38 عصر
سلام ممنون از راهنماییتون ولی من اگه بخوام با دکمه این کارو کنم باید چیکار کنم مثلا دکمه برای ذخیره اطلاعات هست میخوام یک دکمه بذارم برای بازگشت نه لینک <a> ممنون
سلام...
چرا لینک نه؟؟
میتونید اگه حتما باید یه کلید باشه از فرم استفاده کنید... (البته اگه مشکل شکل لینکه میشه همون لینک رو هم به صورت کلید با CSS در آورد با یکم استایل دهی):

<form action="index.php">
<input type="submit" />
</form>

و البته اگه میخواید تو هر جایی که هستید به صفحه قبلی که ازش اومدید برگردید (حالا میخواد جای قبلی گوگل باشه میخواد پیج خودتون باشه) میتونید از متغیر های سرور استفاده کنید:

<form action="<?php echo $_SERVER['HTTP_REFERRER'];?>">
<input type="submit" />
</form>

mohammadbazzi445
چهارشنبه 12 آذر 1393, 12:51 عصر
سلامم ممنون درس شد همون کد اچ تی ام با فرم بنظرم بهتر باشه چون اون تابع هایی کهنوشتید نمیدونم چین من تازه شروع کردم به یاد گیری پی اچ پی ممنون بابت راهنمایی