PDA

View Full Version : درامد کدوم زبان برنامه نویسی بهتره

betocheee
سه شنبه 11 آذر 1393, 23:13 عصر
سلام دوستان همونجوری که از موضوع پیدایه میخواستم یه بررسی بکنیم ببینیم الان بهترین زبان برنامه نویسی از لحاظ درامد چیه
که دوستانی که تازه میخوان شروع کنند به بنامه نویسی دید بهتری داشته باشند
اما چندتا نکته
به صورت کلی بررسی کنید نه فقط برای حرفه ای ها کسی که توی یه زبان حرفه ای باشه حالا فرق نمیکنه چه زبانی صددرصد درامد خوبی میتونه داشته باشه پس ملاک ما کلی هست نه فقط حرفه ای ها اماتورهایی مثل من رو هم در نظر بگیرید
دوم اینکه اینجا مقایسه از لحاظ بازار کار و درامد هست و هیچ ربطی به قدرت نداره یه وقت دوستان اشتباه برداشت نکنند
سوم ملاک بازار کار تو ایران هست ولی اگه از دوستان کسی در مورد بازارهای خارجی هم اطلاعی داره با ما در میون بزاره خوشحال میشیم

1.طراحی وب
2.برنامه نویسی اندروید
3.برنامه نویسی دیگر سیستم های موبایل
4.برنامه نویسی جاوا
5.برنامه نویسی سی شارپ
6.برنامه نویسی سی و سی پلاس پلاس
7.برنامه نویسی پایتون
8. .. . . .. . . .
خب من اینا تو ذهنم بودن اگه میدونید زبان دیگه ای درامد خوبی داره و اینده دار هست معرفی کنید

با تشکر

En_MK
چهارشنبه 12 آذر 1393, 16:24 عصر
سلام
به نظر من هرکسی در هر شغلو زمینه ای اگر متخصص باشه درامدش عالی خواهد بود و کارفرما دنبالشه تا جذبش کنه
پس زبان زیاد مهم نیست مهم اینه باچیا کار کردی در چه حد با چه تکنولوژیهای اشنا هستی و چقدر اپدیتی
ولی در کل اگر بخوام به سوالتون جواب بدم میگم جاوا
چون من هم سی شارپ و هم وی بی + جاوا کار کردم

behnam404
جمعه 14 آذر 1393, 12:08 عصر
۱ - مباحث شی گرایی و زبان های متداول مثل جاوا . سی پلاس پلاس . سی شارپ و ... رو یاد بگیری
۲ - میزان درامد بستگی به خودشما (تسلط شما به برنامه نویسی) داره.
۳ - بهتره در مورد ویژگی زبان های برنامه نویسی بالا تحقیق کنید نه درآمد و ... .

gjmkdyttyhujk
جمعه 14 آذر 1393, 13:27 عصر
به نظر من سعی کن زبانی رو انتخاب کنی که بیشتر باهاش آداپته هستی. یعنی اینکه بیشتر باهاش سازگاری داری. من به شخصه از mysql و PHP اینا اصلا خوشم نمیاد. یه مثال خارج از حوزه برنامه نویسی می زنم. شما فرض کن فوتبالیستی. خودت ببین تو چه پستی می تونی خودتو بیشتر نشون بدی یا بیشتر لذت می بری از بودن تو اون پست. اینا همش به علایق شخصی و تجربه های گذشته بر می گرده. ولی در کل زبان های دات نتی مانند C# و Java و ASP.net و تکنولوژی های مربوطه توی ایران مناسب هستند.موفق باشی.

storm_saeed
جمعه 14 آذر 1393, 15:44 عصر
کسی که میخواد تازه شروع کنه نباید به درآمد توجه کنه برای مثال برنامه نویسی وب بیشتر نسبت به بقیه برنامه نویس داره ولی آیا همه این افراد دانش و توانایی بالایی تو این زمینه دارند ؟ کلا اگه به دنبال علاقه تون برید مثلا یکی دوست داره جاوا کد بزنه خب وقتی طرف علاقه مند باشه روزبه روز دانش و مهارت خودش رو تو جاوا بالا میبره صد در صد هم بازار کار برای افراد قوی تو هر زمینه ای هست

پیام حیاتی
دوشنبه 24 آذر 1393, 09:58 صبح
سلام
برنامه نویسی در ایران درآمدی نداره اگر صرفا" جهت علاقه و نگاه کردن بهش به عنوان شغل دوم و سوم هست مشکلی نیست،صحبت بنده کلی هست پس با افراد خاص مقایسه نکنید!.

پیشنهاد بنده برنامه نویسی سی شارپ هست.
توضیحات بیشتر (http://barnamenevis.org/showthread.php?478325-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-C-%DB%8C%D8%A7-%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7)
موفق باشید.