PDA

View Full Version : کمک در رمزنگاری و رمزگشایی اسمس ارسالی در اندروید به زبان جاوا

rtvrtv
چهارشنبه 12 آذر 1393, 13:16 عصر
سلام از اساتید محترم اگر کسی میتونه کم کنه لطفن خبر بدین مرسی

tux-world
چهارشنبه 12 آذر 1393, 20:05 عصر
خوب چیزی که گفتی کلی هستش. چه کاری میخوایی انجام بدی؟

rubiks.kde
چهارشنبه 12 آذر 1393, 22:11 عصر
دوست عزیز تاپیک هایی که پشت سر هم ایجاد کردید دارای عنوان های مناسب نیستند. لطفا نظم تالار رو حفظ کنید.

omid.n1990
چهارشنبه 12 آذر 1393, 23:51 عصر
من قبلا یک نرم افزار ساده رمزنگاری پیامک‌ها رو درست کرده بودم که ساده و خوب بود ولی بعد دیدم یکهو همه مارکتها ردش کردن! و عنوان کردن با توجه به قوانین کشورف نرم افزارهایی که اطلاعات ارسالی رو رمزنگاری میکنن قابل انتشار نیستند

rtvrtv
پنج شنبه 13 آذر 1393, 10:45 صبح
بله سعی میکنم عنوان مناسبتری انتخاب کنم
سناریو:
میخاییم یه برنامه ساده اندروید بنویسیم که یک متن ساده را رمزگذاری کنه مثلن به روش des یا هر روش دیگه
و یک برنامه هم بنویسیم که متن رمزگذاری شده را رمزگشایی کنه !
کاربرد این روش میتونه تو نوشتن یه برنامه ارسال اسمس محرمانه باشه که فقط نرم افزار خاصی قابل کدگشایی متن دریافتی باشه
فکرکنم سوالم واضح شد الان
میخاستم توضیح اول بدم ولی دیروز نشد کامل شرح بدم از دوستان اگر کسی تو این زمینه اطلاعات یا مقاله ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه

saeidpsl
پنج شنبه 13 آذر 1393, 11:10 صبح
این (https://sites.google.com/site/mobilesecuritylabware/3-data-location-privacy/lab-activity/cryptography/cryptography-mobile-labs/encryption-decryption/2-lab-activity/lab-activity) میتونه کمکت کنه بعدش هم تنها رمزنگاری کافی نیست چون اگه کسی بیاد برنامه شما رو تبدیل به سورس کنه راحت میتونه متنو برگردونه هر فرمول رمزنگاری تشکیل شده از کلید شما باید کلید رو مبهم کنید تا کسی تنونه آزادانه متنو ببینه . این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?460023-Decompile-And-Anti-Decompile&p=2059636&viewfull=1#post2059636) میتونه کمکتون کنه

rtvrtv
پنج شنبه 13 آذر 1393, 11:41 صبح
خیلی تاپیک جالبی بود دست همه درد نکنه
اینجور که کل تاپیک خوندم و برداشت کردم هر جوری کد بنویسیم اخر دست دیکامپایل میشه درسته؟
اگه قسمتی از برنامه اندورید با c++ بنویسیم و با اندروید لینکش کنیم چی باز هم امکان دیکامپیال هست؟

rtvrtv
پنج شنبه 13 آذر 1393, 11:42 صبح
اگه با سیشارپ کد اندروید بنویسیم چی ؟ بازهم قابلیت دیکد داره؟ یعنی فقط جاوا این مشکل داره؟

saeidpsl
پنج شنبه 13 آذر 1393, 12:00 عصر
خیلی تاپیک جالبی بود دست همه درد نکنه
اینجور که کل تاپیک خوندم و برداشت کردم هر جوری کد بنویسیم اخر دست دیکامپایل میشه درسته؟
اگه قسمتی از برنامه اندورید با C++‎ بنویسیم و با اندروید لینکش کنیم چی باز هم امکان دیکامپیال هست؟

با اون روشی که من گفتم تا حالا به هر کسی برنامه رو دادم نتونسته هکش کنه با C++ نمیدونم با #C اره هک میشه چون اون برمیگردونه به جاوا یعنی کدها رو تبدیل میکنه