PDA

View Full Version : جطور میشه اسمس ارسالی در برنامه اسمس موبایل دریافت نکرد

rtvrtv
چهارشنبه 12 آذر 1393, 13:29 عصر
سلام چطور میشه برنامه اسمس به زبان جاوا نوشت که برنامه built in موجود در گوشی نتواند اسمس برنامه ما را دریافت کند
ولی برنامه خودمان بتواند این پیام را دریافت کند
راه حل خودم که به فکرم رسیده: بیاییم اولویت براش تعریف کنیم ولی کجای برنامه؟ اساتید کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟

tux-world
چهارشنبه 12 آذر 1393, 20:04 عصر
باید یه Broadcastreceiver تعریف کنی و با استفاده از

bndl.get()
میتونی اونا رو دریافت کنی . به راحتی میتونی بندازیش تو حلقه و پیامی که اومده رو دریافت کنی.

rtvrtv
پنج شنبه 13 آذر 1393, 10:08 صبح
باید یه Broadcastreceiver تعریف کنی و با استفاده از

bndl.get()
میتونی اونا رو دریافت کنی . به راحتی میتونی بندازیش تو حلقه و پیامی که اومده رو دریافت کنی.

----------------------------------------------------------------------------------------------
مرسی دوست گرامی
من تازه شروع کردم برنامه نویسی اندروید و از همین ابتدا باید قصد دارم برنامه های پیشرفته بنوبسم
خیلی سریع محیط کاربری اکلیپس یاد گرفتم کدنویس اون هم هم در xml و هم java بسیار شیرین و جذاب هست خیلی ازش خوشم اومده کاربر پسند هست
منابع زبان اصلی خوبی واسه یادگیری هست سایتهای خارجی خصوصن
دوست دارم از همین الان که به جمع اندرویدی ها وارد شدم اطلاعاتم باهاتون به اشتراک بزارم اگه هم سوالی میپرسم لطف کنین راهنمایی کنین شاید سوال من سوال بقیه دوستان هم باشه

majid157
شنبه 06 تیر 1394, 13:44 عصر
سلام دوستان
من تازه شروع کردم به برنامه نویسی . اگه میشه Broadcastreceiver وbndl.get()بیشتر توضیح بدید که کدهاش به چه صورتی نوشته میشه.ممنون میشم اگه کمکم کنید