PDA

View Full Version : سوال: درگاه پرداخت پول خارجی

siamak_rp
چهارشنبه 12 آذر 1393, 19:08 عصر
سلام دوستان
با توجه به مشکلاتی که ما ایرانیا برای داشتن کارت های بین المللی مثل mastercard یا visa یا امثال اینا داریم بهترین روش برای گذاشتن درگاه پرداخت خارجی برای یه سایت چیه؟
سایتای واسطه خارجی مثل پی لاین یا زرین پال هستن که این کارو واسمون بدون داشتن کارت های اعتباری انجام بدن؟

دانیال دزفولی
چهارشنبه 12 آذر 1393, 20:12 عصر
سلام
دو تا تایپیک در مورد ارز های خارج زدم برو ببین

siamak_rp
چهارشنبه 12 آذر 1393, 20:38 عصر
دستت درد نکنه اگه لینکشو بدی ممنون میشم

alireza_akhlaghi
چهارشنبه 12 آذر 1393, 20:39 عصر
سلام دوست عزیز
سایت جهان پی سایت خوبیه میتونی راحت ازش استفاده بکنی.
http://jahanpay.com

siamak_rp
چهارشنبه 12 آذر 1393, 20:49 عصر
alireza_akhlaghi (http://barnamenevis.org/member.php?340515-alireza_akhlaghi) عزیز، جهان پی، درگاه پرداخت داخلیه، میخام پرداخت پول با مسترکارت یا ویزا یا ... باشه

Unique
پنج شنبه 13 آذر 1393, 01:21 صبح
بهترین کار استفاده از paypal هست. هم کدنویسی برای وب سایت راحته و هم توی ایران راحت میشه change ش کرد !
اما برای valid account گرفتن یا باید حسابی سر کارشون بگذاری (با شماره تلفن مجازی گرفتن و ip کشور مورد نظر و ....) یا با کسی که حساب فعال و verify داره شریک بشی و بهش درصد بدی. (من مورد دوم را توصیه میکنم)

beh3000
پنج شنبه 13 آذر 1393, 08:11 صبح
با 200 300 تومن حساب پی پال میفروشن ... گوگل کنی پیدا میشه , ولی در مورد change کردنش دوستانی که اطلاعاتی دارند بگن منم لازم دارم

بعضیا هستن کل حسابت رو با موجودی داخلش میخرن ازت اینجوری نباشه ... حساب مال خودمون باشه موجودی رو برداشت کنیم

Mohammadsgh
پنج شنبه 13 آذر 1393, 11:09 صبح
حالا شرکتهایی که اینکارو میکنن و پی پال میدن معتبر هستن؟پولو بگین آدمو بپیچونن؟چون ظاهرا دستمون به جایی بند نیست

php_zone
پنج شنبه 13 آذر 1393, 16:16 عصر
هر کسی باهاتون شریک نمیشه ! چون به ازای پولی که وارد حساب اینترنتی اش میشه باید اینور تبدیل کنه بهتون پول ایران بده که با نوسانات ارز خیلی ناجور میشه .... بعد شاید مبلغ بره بالا اینور پول نداشته باشه بهتون بده ! اونوقت تکلیف چیه ؟!
اگر هم بپیچونه شما رو دستت به جایی بند نیست مگر اینکه بری با زور و کتک کاری ازش بگیری که این هم راه حل دردسر داریه !!!
ولی اگر تو کشور خارجی که اکانت رو ساخته ( مثلا آلمان ) شکایت کنی همچین پدری ازش در میارن که یادش نره :لبخند:

us1234
پنج شنبه 13 آذر 1393, 18:18 عصر
حساب وریفای شده پی پال زیاد خرید و فروش میشه .

اعتماد هم با سابقه طرف بدست میاد . توی فروم های دیگه زیاد هستند که خرید و فروش می کنن

سایت هایی هم هستند که دلار چنج می کنن البته پورسانت خیلی زیادی برمیدارند و اصلا به صرفه نیست دلار تبدیل بشه .

دلار پی پالت را سرور بخر یا اسکریپت بخر ، اکانت آنتی ویرویس بخر و یا هر کالای دیجیتال دیگه و بیا اینور بفروش 2 سره سود می کنی :بوس:

Unique
پنج شنبه 13 آذر 1393, 23:42 عصر
با 200 300 تومن حساب پی پال میفروشن ... گوگل کنی پیدا میشه
بله ، حساب paypal حتی verify شده به راحتی میشه گیر آورد و انقدر هم که شما میگین نیست و کمتره ! اما موضوع اینه بعد از یک مدن paypal ممکنه بخواد بررسی کنه و باهاتون تماس بگیره یا ازتون قبض برق یا تلفن از آدرسی که دادین بخواد. برای همین میگم بهتره خودتون نگیرین و با کسی شریکی کار کنین.

هر کسی باهاتون شریک نمیشه ! چون به ازای پولی که وارد حساب اینترنتی اش میشه باید اینور تبدیل کنه بهتون پول ایران بده که با نوسانات ارز خیلی ناجور میشه
ارز های معتبر که مثل ریال نیست شما ضرر کنی ! تازه سود هم میکنی ! در مورد change کردن هم نگران نباشین. Paypal مثل پول نقد هست و همیشه خریدار داره. اگه بتونین شرایط را جوری مهیا کنین که شما هم بتونین توی حساب لاگین کنین (مثلا از شریکتون بخواین از سیستمش tunnel بزنین و برین توی Paypal که انگار اون داره لاگین میکنه). بهتره IP استاتیک بگیرین که کلا بابت Ip خیالتون از Paypal راحت باشه. اینجوری حتی میتونید paypal را برای بقیه خرج کنین و مثلا قیمت فروش بفروشین و تازه سود هم بکنین.

اگر هم بپیچونه شما رو دستت به جایی بند نیست مگر اینکه بری با زور و کتک کاری ازش بگیری که این هم راه حل دردسر داریه !!!
من که نگفتم با هر کسی باین کار را بکنید . منظورم یک آدم حسابی یا فامیل نزدیک بود. سود فروش ارزی برای ما انقدر خوب هست که بتونیم ۲۰ تا ۴۰ دردصدش را بابتش بدیم.

البته باز هم میگم که اگه تجربه به دست بیارین و بلد باشین حساب paypal را verify کنید و اعتماد Paypal را جلب کنید که دیگه اصلا شریک نمیخواد.

Veteran
جمعه 14 آذر 1393, 00:47 صبح
اینجارو یسر بزنید

(https://payment24.ir/opening-verified-paypal-account)

zo.ma94
سه شنبه 24 آذر 1394, 12:29 عصر
سلام

اگر کالای دیجیتالی مثل نرم افزار، ایبوک، سرویس اینترنتی و ... دارید که تا الان موفق به فروش آن توی نت نشدید حتما این مقاله 5 دقیقه ای رو مطالعه کنید جواب سوالات زیر را بگیرید:
1) درگاه پرداخت جهانی هست که بتونم در ایران باهاش کار کنم؟
2) طراحی سایت هم بلد نیستم چجوری یه سایت ساده راه بندازم؟
3) چجوری محصولم رو تبلیغ کنم؟

nicecity.ir/sell.php