PDA

View Full Version : سوال: مشاوره برای شروع پروژه

طبیب دل
پنج شنبه 13 آذر 1393, 11:06 صبح
با سلام به دوستان
من می خوام نوشتن یه برنامه رو شروع کنم. و از همین ابتدا نرم افزارهایی که نیاز دارم میخوام مشخص باشه. مثلا برای فرمها از چه کامپوننتی استفاده کنم که هم سبک باشه و هم مشکل تریال نداشته باشه و یا برای چاپ از چه نرم افزاری استفاده کنم و همچنین چیزهای دیگری که موقع نصب روی سیستم مشتری براحتی بشه واسش فایل ستاپ ساخت.
ممنون میشم اگر تجربیات خودتون رو به اشتراک بگذارید.
با تشکر. . .

طبیب دل
پنج شنبه 13 آذر 1393, 18:10 عصر
یعنی هیچ کس تا حالا پروژه ای انجام نداده که با این موارد برخورد کرده باشه؟:متفکر:

reza9025
پنج شنبه 13 آذر 1393, 22:11 عصر
داداش سوالتون مبهمه.

ولی منظورتون از کمپونت برای فرم چیه. یه کمپونت خاص میخواهید؟:متفکر:

برای چاپ از میتونی از توابع و کلاس های خود Visual Stadio استفاده کنید.(اگه از آن استفاده می کنید.):متفکر:

محمد رضا فاتحی
جمعه 14 آذر 1393, 13:35 عصر
سلام
اگه کامپوننت سبک و خوشکل می خوای DevComponnent برای گزارش سازی هم Stimul نوع بانکت هم مهمه که باید مشخص باشه اکسس یا Sql

abdullah20
جمعه 14 آذر 1393, 16:44 عصر
برای چه سازمانی می خواید این نرم افزار را پیاده سازی کنید؟

حسین.کاظمی
شنبه 15 آذر 1393, 12:44 عصر
سلام
اگه نرم افزارت برای اداره یا سازمانی و... است نظر شخصی من اینه که از کامپوننت استفاده نکنی بهتره.
برای گزارش گیریتم باز بر میگرده به استفاده ی نرم افزارت که کجا میخایی استفاده بشه اداره،سازمان و.. و چه نوع گزارشهایی لازم داری و این گزارشات قراره در آینده به دست چه کسی با چه سمتی برسه که میتونی از استیمول یا فست ریپورت استفاده کنی

خوب میرسیم به بانک اطلاعاتی
خب برنامه ات میخاد تحت شبکه باشه یا نه در روز یا در ماه حداقل و حد اکثر تعداد ورودی اطلاعات چقدر است؟؟؟!!!
از این نرم افزارت قراره چند تا کاربر استفاده کنه منظورم حق دسترسی و.......
لطفاً اینا رو مشخص کن تا من ودوستان بتونیم بهتر و بیشتر راهنماییت کنیم
موفق باشی