PDA

View Full Version : سوال درمورد سی پنل وهاست

mohammadbazzi445
پنج شنبه 13 آذر 1393, 17:08 عصر
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم امنیت سی پنل چقدره هکرا میتونن هک کنن .مثلا یک وب سایت طراحی کردم با phpکه اونو تو هاست سی پنل گذاشتم .چند درصد امکانش هست هکر بتونه وب سایتو هک کنه یا هاستو هک کنه

beh3000
پنج شنبه 13 آذر 1393, 17:36 عصر
سلام

یعنی سایت شما انقد امنیت داره که نگران امنیت cpanel هستید ؟ شما سایت خودتون رو خوب و امن درست کنید cpanel با خدا ... فقط هم cpanel نیست که ... امنیت سروری که cpanel روش نصبه مهمتره

mohammadbazzi445
پنج شنبه 13 آذر 1393, 18:43 عصر
نه خوب من پرسیدم پس اول سایت باید امنیتش خوب باشه من فک کردم اگه هاست امنیتش بالا باشه دیگه سایتم امنیتش بالا میره ممنون

Mohammadsgh
پنج شنبه 13 آذر 1393, 23:13 عصر
شما باید ورودی های فرمتون و دادهایی که از دیتابیس چاپ میکنید رو امن کنید که خیلی مهم هستن

terminator68
پنج شنبه 13 آذر 1393, 23:22 عصر
سلام.
فقط به سی پنل که ربط نداره.
به هاستی که میگیرید هم ربط داره.

باگ های زیرو دی از سی پنل هستش که اگه پابلیک بشه نصف سایت های دنیا یه شبه می خورن...

شما اول باید بینید سایتتون چقدر امنیت داره....:چشمک:

terminator68
پنج شنبه 13 آذر 1393, 23:22 عصر
سلام.
فقط به سی پنل هم ربط نداره.
به هساتی که میگیرید هم ربط داره.
یه سری باگ های زیرو دی از سی پنل هم دارن که اگه پابلیک بشه نصف سایتها دینا یه شبه می خورن.

شما اول سایتتون چک کن بببین همه چیزش اوکی هستش...

mohammadbazzi445
پنج شنبه 13 آذر 1393, 23:31 عصر
اهان ممنون خوب من تازه شروع کردم به این مسائل دقت نمیکردم ممنون بابات راهنمایی من هنوز خیلی مونده تایاد یگیرم:گریه:

behnam404
جمعه 14 آذر 1393, 11:59 صبح
امنیت سایت به امنیت سرور و اسکری‍تی که شما می نویسید بستگی داره

hamedarian2009
جمعه 14 آذر 1393, 13:07 عصر
کلا توی وب باگ ها دو دسته اند : 1. باگ های سرور 2. باگ های برنامه نویسی
گزینه سرور دست شما نیست و تنها کاری که میتونید اینه که یک سرور خوب رو پیدا کنید که پیدا کردن یک سرور خوب هم خودش یه بحث جداست
شما تنها میتونی گزینه دوم رو کنترل کنی و با برنامه نویسی امن باگ های کمتری در برنامت داشته باشی که میتونی امنیت در PHP توی وب سرچ کنی و کتاب ها و مقالات رو بخونی تا یاد بگیری چگونه یک برنامه در حد امکان ایمن بنویسی