PDA

View Full Version : سوال: ساخت تقویم سازمانی

dehqhani
جمعه 14 آذر 1393, 09:51 صبح
سلام دوستان

من میخواستم برای ادارمون یک تقویم کاری طراحی و کد نویسی کنم که مثل سایت TIME.ir که طراحی شده و مناسبتها رو نوشته من بیام بجای این مناسبتها

مناسبتهای کاری رو درون این تقویم پیاده سازی کنم که با کلیک بر روی هر روز از هفته یادداشت ها و مناسبتهای کاری اون روز رو نمایش بده

دوستان اگر محبت کنن نحوه کدنویسی و طراحی همچین چیزی رو بهم بگن ممنون میشم

با تشکر

126311

dehqhani
جمعه 14 آذر 1393, 10:57 صبح
کسی نبود ...

dehqhani
دوشنبه 17 آذر 1393, 06:27 صبح
یعنی کسی نبود یه کمکی به ما بکنه تالار به این بزرگی

عجب:متفکر::متفکر:

پیام حیاتی
دوشنبه 17 آذر 1393, 09:51 صبح
سلام
روش های مختلفی رو میتونی پیاده سازی کنی ، من یک روش رو میگم که فکر می کنم دیدت رو نسبت به سایر شیوه ها باز کنه :
- 12 پنل به تعداد ماه های سال ایجاد و پنل ها رو Ajax می کنیم (منظور عناصری هست که در پنل قرار می گیرند)، در هر پنل همانند ماشین حساب به تعداد روزها دکمه قرار می دیم و برای هر یادداشت و مناسبت کاری مربوط به آن روز یک label که کاربر با کلیک بر روی هر دکمه رویداد مربوط به آن روز نمایش داده بشه.
دو دکمه دیگر هم برای رفتن و برگشن به ماه های دیگر قرار می دیم ، بدین صورت که با کلیک بر روی دکمه ماه بعد پنل مثلا" فروردین یا ماه اول غیرفعال شود و پنل ماه دوم فعال شود ، یا می تونید برای هر پنل یک دکمه مجزا تعریف کنید.

dehqhani
دوشنبه 17 آذر 1393, 16:35 عصر
سلام
روش های مختلفی رو میتونی پیاده سازی کنی ، من یک روش رو میگم که فکر می کنم دیدت رو نسبت به سایر شیوه ها باز کنه :
- 12 پنل به تعداد ماه های سال ایجاد و پنل ها رو Ajax می کنیم (منظور عناصری هست که در پنل قرار می گیرند)، در هر پنل همانند ماشین حساب به تعداد روزها دکمه قرار می دیم و برای هر یادداشت و مناسبت کاری مربوط به آن روز یک label که کاربر با کلیک بر روی هر دکمه رویداد مربوط به آن روز نمایش داده بشه.
دو دکمه دیگر هم برای رفتن و برگشن به ماه های دیگر قرار می دیم ، بدین صورت که با کلیک بر روی دکمه ماه بعد پنل مثلا" فروردین یا ماه اول غیرفعال شود و پنل ماه دوم فعال شود ، یا می تونید برای هر پنل یک دکمه مجزا تعریف کنید.

ممنون دوست عزیز تا حدودی مطلب رو گرفتم چی شد و بخصوص روال کار