PDA

View Full Version : خطای source not found یا edit source lookup path

Lulzsec
جمعه 14 آذر 1393, 20:14 عصر
سلام
قبلا زمانی که می خواستم یه listview ساده بنویسم این ارور رو میداد(که با یه روشی تونستم حلش کنم و listview بسازم). الان برای ساخت یه بانک اطلاعاتی ساده این ارور رو میده.
هرچی منابع خارجی رو هم که در باره ی این ارور بود رو همشونو گشتم، اونایی که متوجه میشدم انجام دادم ولی بازم حل نشد.

از این هم مطئنم که هیچ مشکلی تو نوشتن کد نیست، چون قدم به قدم همشو از روی پستی که آقای poorman انجام داده بودن (در مورد بانک اطلاعاتی) انجام دادم.

چه طوری این ارور رو برطرف کنم؟
با تشکر

Lulzsec
جمعه 14 آذر 1393, 22:13 عصر
مثل اینکه برای این ارور باید یه چیزی رو به عنوان source به پروژه یا خود اکلیپس اضافه کرد.
من قبلا سورس API 17 رو هم به عنوان سورس بهش معرفی کردم (طبق یکی از راهنمایی هایی که تو یکی از سایت ها بود) ولی چند تا ارور دیگه هم داد. که حذفش کردم.

اینم عکس از صفحه debug:

126326

من تو اکلیپس به خیلی ارور برخورد کردم. یه حسی بم میگه این آخرین اروره :لبخندساده:

حالا بگید چی کار کنم؟

Lulzsec
شنبه 15 آذر 1393, 13:34 عصر
این error جوریه که تا بر طرفش نکنی، چیزه دیگه ای رو بت نشون نمیده(خطا یا اخطاری چیزی).
با توجه به error ی که میده انگار eclips یه چیزی کم داره که باید بهش متصل کرد. ولی نمیدونم چرا این error رو میده، چون فکر میکنم eclips من کامله.

Lulzsec
دوشنبه 17 آذر 1393, 16:41 عصر
کسی چیزی پیدا نکرد؟
تو رو خدا یکی بیاد کمک کنه. :ناراحت:

Lulzsec
دوشنبه 17 آذر 1393, 20:30 عصر
این لینک رو تازه پیدا کردم. به احتمال زیاد 90% این راه حلی که گفته، فکر میکنم جواب بده.
ولی مشکل اینجاست که نفهمیدم چی میگه.

لــــــــــــیـــــــنـــ ـــــک (http://stackoverflow.com/questions/6174550/eclipse-java-debugging-source-not-found) (پاسخی که تایید شده مد نظره)

لطفا راهنمایی کنید بگید چی میگه.

Lulzsec
سه شنبه 18 آذر 1393, 21:15 عصر
والا من دیگه خودم از رو رفتم.
دیگه چی بگم؟ یکی بیاد یه این سوال منو جواب بده. :ناراحت:

pbm_soy
چهارشنبه 19 آذر 1393, 01:51 صبح
اگر فکر میکنی از نرم افزار ایکلیپست است خوب عوضش کن یا حتی نسخه قدیمی تر یا جدیدتر امتحان کن
ولی آیا ایکلیپس برنامه های دیگه را کامپایل واجرا میکند، واگر مثبت است برنامه دیگه مشابه ای نداری که توش از لیست و غیره استفاده کرده باشه و مطمین باشی که قبلا اجرا میشدن با این ازمایش میتونی مطمین بشی که ایراد از ایکلیپس است یا خیر