PDA

View Full Version : طرح سایت خبری

minanazari
یک شنبه 16 آذر 1393, 08:27 صبح
سلام و خسته نباشید

من می خواlم با php یک سایتی مثل سایت جار یا پیشخوان داشته باشم که صفحه اول تمام روزنامه ها را به صورت عکس داشته باشه .
این معقولانه نیست که admin هرروز از سایت های مختلف عکس بگیره بزاره توی سایت پس باید راه کار دیگه ای داشته باشه
کسی میدونه این سایت ها از چه روشی استفاده می کنند یا راه حلی به نظرتون می رسه ؟

ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه .

phpdev
یک شنبه 16 آذر 1393, 09:38 صبح
فکر میکنم با curl بتونی انجامش بدی:متفکر:

minanazari
یک شنبه 16 آذر 1393, 12:07 عصر
خیلی ممنون از راهنماییتون
با curl می شه قسمت هایی از یک سایت را انتخاب کرد . اما چون سایت ها با هم متفاوت هستند نمی شه کد یکسانی رو برای تمام سایت ها در نظر گرفت . می شه با curl صفحه اول pdf رو تبدیل به عکس کرو و عکس رو در آدرس دلخواهمون ذخیره کنیم ؟

sajedmalayeri
یک شنبه 16 آذر 1393, 18:58 عصر
خیلی ممنون از راهنماییتون
با curl می شه قسمت هایی از یک سایت را انتخاب کرد . اما چون سایت ها با هم متفاوت هستند نمی شه کد یکسانی رو برای تمام سایت ها در نظر گرفت . می شه با curl صفحه اول pdf رو تبدیل به عکس کرو و عکس رو در آدرس دلخواهمون ذخیره کنیم ؟

باید بشه ولی راه دقیقشو نمیدونم دوست عزیز به دوستانم میگم اگه راهی پیدا کردم شرح میدم

minanazari
دوشنبه 17 آذر 1393, 08:07 صبح
باید بشه ولی راه دقیقشو نمیدونم دوست عزیز به دوستانم میگم اگه راهی پیدا کردم شرح میدم

خیلی ممنون از کمکتون

php_zone
دوشنبه 17 آذر 1393, 15:28 عصر
باید یک cron job داخل هاست ات تعریف کنی بیاد یک فایل رو طبق زمان بندی اجرا و اون عکس ها رو با کمک کلاس DOMDocument بگیره !

minanazari
سه شنبه 18 آذر 1393, 15:35 عصر
باید یک cron job داخل هاست ات تعریف کنی بیاد یک فایل رو طبق زمان بندی اجرا و اون عکس ها رو با کمک کلاس DOMDocument بگیره !

یعنی با استفاده از کلاس DOMDocument میشه pdf رو تبدیل به image کرد ؟

minanazari
چهارشنبه 19 آذر 1393, 12:55 عصر
یعنی با استفاده از کلاس DOMDocument میشه pdf رو تبدیل به image کرد ؟

از cron job استفاده کردم . اما Domdocument چه جوری می تونه pdf رو تبدیل به image بکنه ? نتیجه searcham این ود که می شه عکس و html رو تبدیل به pdf کرد اما برعکسش رو پیدا نکردم :ناراحت::ناراحت:

php_zone
چهارشنبه 19 آذر 1393, 13:05 عصر
این کلاسی که معرفی کردم چیزی رو به چیزی تبدیل نمیکنه !
تمامیه روزنامه های رسمی یه عکس از اولین صفحه شون داخل سایت میزارن
با این کلاس میتونی اون عکسه رو ذخیره کنی و لازم نیست چیزی به عکس تبدیل بشه ....