PDA

View Full Version : نحوه کار اسکریپت وایبر

tick-tock
یک شنبه 16 آذر 1393, 10:47 صبح
بادرود و احترام . چند وقتیه که در پونیشا و سایر وب سایت های فریلنسری در خواست هایی برای اسکریپت ارسال پیام گروهی به وایبر و اتس اپ و... را میبینیم . همچنین چندین سایت را هم دیدم که چنین خدمتی ارائه می کنند .
با توجه به اینکه وایبر هیچ API برای اینکار نداده پس این اسکریپتها چطور کار میکنن . از دوستان عزیز خواهش میکنم که راهنمایی کنند . با تشکر

arta.nasiri
یک شنبه 16 آذر 1393, 11:31 صبح
سلام

با ابزارهایی مثل این https://github.com/perezdidac/WhatsAPINet البته این واسه .net نوشته شده ولی به نظرم روش کلی کار همینه. شایدم بتونید تبدیلش کنید به php و باهاش کار کنید.

us1234
یک شنبه 16 آذر 1393, 15:04 عصر
وایبر یک نرم افزار ویندوزی دارد .
یک نمونه نرم افزارهایی هم وجود داره که می تونی عملیات براش تعریف کنی ( مثلا حرکت موس تایپ باز و بسته کردن پنجره ها و ... )

این افراد اومدن این 2 نرم افزار ( البته نرم افزار دوم به صورت اختصاصی نوشتن و قابلیت ارائه وب سرویس دارد ) را روی یک وی پی اس نصب کردن و با اون وب سرویس نرم افزار دوم را کنترل می کنن که در نرم افزار تحت ویندوز وایبر عملیات انجام بده .

اصلش همینه حالا بحث های متفرقه مثل ساخت شماره مجازی و مشکلات فراوانی که در این راه وجود دارد را هم باید در نظر بگیرید .

php_zone
دوشنبه 17 آذر 1393, 15:34 عصر
لزوما که نباید با وب انجام بشه !
یکسری نرم افزارها هستن برای کسب درآمد api میفروشن . وایبر هم فکر کنم به برنامه نویس های دسکتاپی api بفروشه ...
ایرانی ها هم نرم افزار ندارن و فقط میان کرک شده گیر میارن !

tick-tock
پنج شنبه 20 آذر 1393, 10:56 صبح
ممنون دوستان . فکر کنم جواب us1234 درست ترینه . چون اصلا وایبر Api نداره .

php_zone
پنج شنبه 20 آذر 1393, 11:08 صبح
ممنون دوستان . فکر کنم جواب us1234 درست ترینه . چون اصلا وایبر Api نداره .

بنده باهاشون مکاتبه کردم , میگن تحت شرایطی api در اختیارتون قرار میدیم !
اگر دوست داشتی بهشون ایمیل بزن و بعدا یه حرفی رو بزن ....

us1234
پنج شنبه 20 آذر 1393, 20:58 عصر
بنده باهاشون مکاتبه کردم , میگن تحت شرایطی api در اختیارتون قرار میدیم !
اگر دوست داشتی بهشون ایمیل بزن و بعدا یه حرفی رو بزن ....

اگر بین 8 الی 10 تومن میدن می خرم
چون هزینه کاری که گفتم بالاتر این حرف ها میشه .

لطفا جزییات را به من ارسال کنید .