PDA

View Full Version : سوال: مسترپیج

sadegh.te
یک شنبه 16 آذر 1393, 14:26 عصر
سلام من یه صفحه از نوع یه مسترپیج دارم حالا میخوام به این صفحه اسکریپت جی کوئری بدم ولی حر کاری میکنم اسکریپت رو اجرا نمیکنه ؟؟

<asp:Content ID="Content1" ContentPlaceHolderID="head" runat="server">

<link rel="stylesheet" href="css/jquery-ui-1.8.2.custom.css" type="text/css"/>
<script type="text/javascript" src="js/jquery-1.4.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="js/jquery-ui-1.8.2.custom.min.js"></script>

</asp:Content>

<asp:Content ID="Content2" ContentPlaceHolderID="ContentPlaceHolder1" runat="server">
<div class="plugin">
<table class="product_page">
<tr>
<td nowrap="nowrap">
<span class="product_results">0</span>&nbsp;Results found
</td>
<script type="text/javascript">

// start user setings
var maxColumn = 4; // max cells in a row
var range = 3; // range of num links to show
// end user setings

var rowsPerPage = 0;
var currentpage = 0;
var maxPrice = 0;
var minPrice = 0;
var sortBy = '';
var sortOrder = 0;

var products = $.parseJSON($('#productData').val());

function setProducts() {
sortBy = sortBy ? sortBy : $('#product_sort').val();
rowsPerPage = rowsPerPage ? rowsPerPage : $('.product_pages button:first').html();
desc = sortOrder > 0 ? true : false;
currentpage = currentpage > 0 ? currentpage : 1; // if current page is less than first page...
var totalLoop = rowsPerPage;
var loop = 0;
var countCellData = 0;
var offset = 0;
// empty content
$('#product_show').html('&nbsp;');
// set select boxes to there selected as the var value
$('#product_order').val(sortOrder);
$('#product_sort').val(sortBy);

</script>
</asp:Content>

salibsatan
یک شنبه 16 آذر 1393, 15:24 عصر
تابع رو نبستین...آخرین خط یه { اضافه کنید.
در ضمن این تابع قراره کجا استفاده بشه؟اگه خود پیج باید ران کنه پس باید داخل این کد قرار بدین
$( document ).ready(function() { //اینجا

});

sadegh.te
یک شنبه 16 آذر 1393, 15:46 عصر
اینارو میدونم ولی هر کد جی کوئری که میزارم تو صفحه ای که جزء مسترپبج هستش اجرا نمیشه؟

salibsatan
یک شنبه 16 آذر 1393, 16:12 عصر
مشکل از فراخوانی فایل جی کوئری نیست؟ یعنی هم در مسترپیج هم در صفحه دیگه آدرس دهی می کنید فایل جی کوئری رو؟چون مشکل ساز میشه

مهرداد سیف زاده
یک شنبه 16 آذر 1393, 17:46 عصر
کدی js که قراراه در تمام صفحات تکرار بشه باید در master page قرار بگیره گرنه در master page باید jquery.js قرار بگیره و در بقیه صفحات هر کجا نیاز بود توابع و اسکریپت های js خودتون رو فراخوانی کنید. مثلا برای همین کار شما لازم نیست که تابع یا پلاگین نوشته شده در master page قرار بگیره در تمام صفحات تکرار بشه. توابع و پلاگین های jquery به هسته jquery نیاز دارن شما در master page باید در بالای صفحه jquery.js رو قرار بدید و هر هر صفحه ای نیاز به پلاگین داشتید اون رو در پایین صفحه قرار بدید در این حالت شما مطمئن هستید که از هز پلاگین و تابعی که نیاز به jquery داره دارید استفاده می کنید قبلش jquery لود شده و برنامه خطا نمیده.
همچنین شما از هر مرورگری استفاده میکنید بر روی صفحه کلیک راست کنید و گرینه inspect element رو انتخاب کنید و به تب console برید و ببینید بهتون خطا چی میده چون این خطا ها هستن که راهنمایی میکنن الان برنامه شما در چه وضعیتی هست.

sadegh.te
یک شنبه 16 آذر 1393, 22:14 عصر
مهرداد کدی رو که خودت داینامیکش کردی رو در هر صفحه ای که جزء مسترپیجه تعریف میکنم جواب نمیده هیچ اروری نمیده ولی وقتی کد رو داخل مستر اصلی قرار میدم و با HTML پلاگینشو مینویسم درست کار میکنه؟

مهرداد سیف زاده
دوشنبه 17 آذر 1393, 00:04 صبح
شما حالتی رو که کد کار نمیکنه برام بفرست نگاهی بهش بندازم
البته من ویژوال استادیو ۲۰۱۰ دارم و فایل قبلی هم که برام ارسال کرده بودی یک پروژه دیگه از روش ساختم

مهرداد کدی رو که خودت داینامیکش کردی رو در هر صفحه ای که جزء مسترپیجه تعریف میکنم جواب نمیده هیچ اروری نمیده ولی وقتی کد رو داخل مستر اصلی قرار میدم و با HTML پلاگینشو مینویسم درست کار میکنه؟

sadegh.te
دوشنبه 17 آذر 1393, 00:29 صبح
مهرداد الان رو سیستمم 2010 نصب نیست ببین با همین نمیتونی حلش کنی گذاشتمش تو مسترپیج دستت درد نکنه. اگه نشد بگو تا فردا 2010 نصب کنم.

http://s5.picofile.com/file/8155913784/test_master.rar.html