PDA

View Full Version : سوال: ثبت یک سطر دیتاگریدویو در جدول

mmzz91
یک شنبه 16 آذر 1393, 22:28 عصر
با سلام من میخوام یک سطر از دیتاگرید ویو را در یک جدول دیگر با اضافه کردن اطلاعات انتخاب شده ی 2 کمباکس این فرم، ثبت کنم لطفا راهنمایی کنید

حسین.کاظمی
دوشنبه 17 آذر 1393, 11:29 صبح
با سلام من میخوام یک سطر از دیتاگرید ویو را در یک جدول دیگر با اضافه کردن اطلاعات انتخاب شده ی 2 کمباکس این فرم، ثبت کنم لطفا راهنمایی کنید

سوالت یه جاهاییش مبهمه اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید

mmzz91
دوشنبه 17 آذر 1393, 13:04 عصر
من از دیتابیس اکسس مثلا جدول 1 اطلاعات را در دیتاگرید ویو نشون میدم و در هر نمایش چون بر اساس کد ملی است همیشه یک شطر دارم
حالا میخوام این سطر دیتاگرید ویو + اطلاعات 2 کمبکس که روی همون فرم هست مثلا در جدول 2 ثبت بشه

حسین.کاظمی
چهارشنبه 19 آذر 1393, 10:15 صبح
من از دیتابیس اکسس مثلا جدول 1 اطلاعات را در دیتاگرید ویو نشون میدم و در هر نمایش چون بر اساس کد ملی است همیشه یک شطر دارم
حالا میخوام این سطر دیتاگرید ویو + اطلاعات 2 کمبکس که روی همون فرم هست مثلا در جدول 2 ثبت بشه

اگر درست منظورتو متوجه شده باشم اینه که میخایی اطلاعاتی که از قبل ذخیره کردی تو جدول اول و الان براساس شرط اطلاعات همون جدول را نمایش دادی بعلاوه اطلاعات دوتا کمبو باکس در جدول دومی ذخیره بشه؟؟؟!!!
درست منظورتو متوجه شدم؟؟؟؟
اگر درسته
خب میتونی اطلاعات سطر دیتاگرید انتخاب شده جاری را در متغییرها و یا شی دیگر برابرکنی و با دستور insert بیاد متغییر ها و اطلاعات کمبو باکس یا... را در جدول دیگر ذخیره کنی ویا اگر از بانک اطلاعتی sql استفاده میکنی با دستور into میتونی این کارو انجام بدی
موفق باشی