PDA

View Full Version : آموزش: به طراحان و برنامه نویسان در وب چه می گویند ؟

poriab
دوشنبه 17 آذر 1393, 12:24 عصر
در وب اسامی مختلفی وجود دارد که حتی بعضی از طراحان و برنامه نویسان وب نمی دانند ، که جزو کدام بخش هستند .

شما قبل از اینکه شروع به کدنویسی کنید باید بدانید جزو کدام دسته می باشید و وظایف هر دسته چیست ؟

شما رو دعوت می کنم تا این مطلب را در سایت "های لرنینگ" مطالعه فرمایید .

http://hilearning.ir/post/18-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AD%DB%8C%D8%B7%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A8-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F

MMSHFE
دوشنبه 17 آذر 1393, 12:31 عصر
ممنون بابت مطلبی که گذاشتین ولی خودمونیم اصلاً تابلو نبود که وبلاگ خودتونه :چشمک:
بهرصورت وبلاگ خوبی دارین و امیدوارم دست از نوشتن بر ندارین و همین مسیر (هدایت صحیح تازه کارها به سمت تخصص موردنظرشون) رو دنبال کنید و مطالب وبلاگتون پراکنده نشه (مثل خیلی از وبلاگهای دیگه که اصلاً نمیشه فهمید موضوع اصلی وبلاگ چیه).

poriab
دوشنبه 17 آذر 1393, 12:43 عصر
ممنون بابت مطلبی که گذاشتین ولی خودمونیم اصلاً تابلو نبود که وبلاگ خودتونه :چشمک:
بهرصورت وبلاگ خوبی دارین و امیدوارم دست از نوشتن بر ندارین و همین مسیر (هدایت صحیح تازه کارها به سمت تخصص موردنظرشون) رو دنبال کنید و مطالب وبلاگتون پراکنده نشه (مثل خیلی از وبلاگهای دیگه که اصلاً نمیشه فهمید موضوع اصلی وبلاگ چیه).

ممنون از شما استاد

تازه تاسیس هست و دست نوشته های خودم ، همین روند به امید خدا پی میگیرم و از مبحث اصلی خارج نمیشم.

php_zone
دوشنبه 17 آذر 1393, 15:22 عصر
برای کسانیکه نمیدونن خوبه ولی یه اشاره کنم که web developer به یک انسان اشاره میکنه و عنوان یا فعل نیست !
باید web development می نوشتید ....

poriab
دوشنبه 17 آذر 1393, 17:45 عصر
برای کسانیکه نمیدونن خوبه ولی یه اشاره کنم که web developer به یک انسان اشاره میکنه و عنوان یا فعل نیست !
باید web development می نوشتید ....
ممنون ، اصلاح می کنم