PDA

View Full Version : سوال: نمایش تمام اطلاعات جداول در sql

ffuser
دوشنبه 17 آذر 1393, 15:28 عصر
سلام
من می خوام اطلاعات تمام جدول هایی که در بانک sql دارم به صورت هم زمان در یک دیتاگریدنمایش بده جدول های من ارتباط دارندو چون روابط چند به چند بوده بایک جدول مرکب به هم وصل شدند امانمی دونم برای این کار چه پرویسجری وچطوری باید تعریف کنم و استفاده کنم این رو برای این می خوام که هنگام گزارش گیری بتوانم از تمام اطلاعات بانکم گزارش بگیرم .ممنون:چشمک:

ارمین نصیری
دوشنبه 17 آذر 1393, 16:13 عصر
دوست عزیز شما دقیقا می خواید چه کاری رو انجام بدبید این مفهوم که کل جدول ها رو نمایش بده اشتباست اگه اینطوری باشه باید کل اطلاعاتت رو در یک جدول ذخیره کنی

حسین.کاظمی
سه شنبه 18 آذر 1393, 10:17 صبح
سلام
دوست عزیز اول مشخص کنید که چندتا جدول دارید؟؟؟؟؟
میتونی از ویو استفاده کنی در ضمن فکر چند سال بعد برنامه ات هم باش اگر اطلاعات زیاد بشه و موقع load فرم اطلاعات رو به کندی نماییش میده و کاربر را خسته میکنه.
موفق باشی

ffuser
پنج شنبه 20 آذر 1393, 22:18 عصر
سلام
برنامه ی من حدودا9تاجدول داره و مربوط به یک شرکت خدماتی است برای هر موجودیت مثل مشتری .تعمیرکار .خدمات و.. هرکدام یک جدول در نظر گرفتم اما مشکل من اینه که با این که تو تا جدول با هم ارتباط دارندولی چطور می تونم مثلا یک گزارش بگیرم از این که کدوم مشتری چه خدماتی رو دریافت کرده و چه تعمیرکاری این خدمات را انجام داده دریک دیتا گرید نشون بده .من تونوشتن پروسیجر select واستفادش مشکل دارم؟
:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:: تفکر: