PDA

View Full Version : دانشگاه و به دنبال ان مهندسی نرم افزار

rouzbeh
یک شنبه 21 دی 1382, 09:18 صبح
سلام:

من دانشجوی مقطع کاردانی رشته کامپیوتر هستم . و این ترم فارغ التحصیل خواهم شد.
من می خواستم از شما که وارد تر ( 5 پیراهن بیشتر از ما پاره کردین) بپرسم که من که در کنکور کاردانی به کارشناسی امسال شرکت خواهم کرد .. در این مقطع چه دروسی ارائه میشود ...
و خلاصه اینکه من را حسابی راهنمایی و نصیحت بنمایید . باتشکر

Developer Programmer
سه شنبه 23 دی 1382, 21:47 عصر
:wink:
ببین عزیز اکیدا توصیه می کنم بیخیال دانشگاه آزاد شو و اشتباه من رو تکرار نکن ...
دروس هم بسته به سراسری و آزاد فرق می کنه چون یکسری درسهای اضافی داره

rouzbeh
پنج شنبه 25 دی 1382, 08:36 صبح
سلام
ببخشید مگر شما چه چیزی دیدید؟ ایا واقعا می فرمایید؟
:o :(

ساران سافت
پنج شنبه 25 دی 1382, 10:40 صبح
روزبه جان:
من فکر کنم اینجا را اشتباه گرفتی! :lol: :lol: :mrgreen:
مهندسی نرم افزار یعنی علم تحلیل و طراحی و سپس ساخت نرم افزار نه کارشناسی نرم افزار دانشگاه!!!!!! :| 8-) :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil2: :evil2:

rouzbeh
پنج شنبه 25 دی 1382, 11:24 صبح
حالا من چیکار کنم ؟ :roll:
به نظر شما من در ازمون کاردانی به کارشناسی رشته مهندسی نرم افزار برم خوبه یا خوب نیست ؟ :(

Developer Programmer
پنج شنبه 25 دی 1382, 21:35 عصر
عزیز پدر ... ارتقا سطح علم همیشه خوب بوده اما لطفا بیخیال دانشگاه آزاد اسلامی شو ...

rouzbeh
جمعه 26 دی 1382, 10:15 صبح
بله بله چشم هر چی شما بگین - :?

چقدر خشمگین هستین :shock:

Developer Programmer
جمعه 26 دی 1382, 16:11 عصر
:wink:

rouzbeh
جمعه 26 دی 1382, 20:19 عصر
:|

SSP_Software_team
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 01:15 صبح
ببین منم این سوال یه زمانی زهنم رو مشفول کرده بود ولی برطرف شد خدا رو شکر
البته من هنوز داشت آموزم ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه
آقا افشین شما میدونین فرق دانشگاه سراسری با آزاد چیه؟
من به جرات میتونم بگم که سطح دانشگاه آزاد الان هم سطح یا بالاتر از دانشگاه سراسریه
اینو از استاد هات و مشاور دانشگاه هم میتونی بپرسی
یکی از دلایلی که ورود به دانشگاه سراسری یه کم مشکله اینه که میزان پزیرش دانشگاه سراسری خیلی کمتر از آزاد اسلامیه
به هر حال من که عددی نیست ولی از من میپرسی میگم مشاور دانشگاهتون بهترین راه حل ها رو میتونه جلوی پات بزاره

Developer Programmer
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 09:42 صبح
میلاد جون تو رو خدا اشکم رو درنیار :roll:

rouzbeh
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 09:55 صبح
وا بچه ها من چی پرسیدم شما چی جواب میدین

Inprise
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 10:07 صبح
دوست عزیز احتمالا" باید منتظر : مدار منطقی ، معماری کامپیوتر ، سیگنالینگ سیستم ، سیستم عامل ، هوش مصنوعی و شبکه های عصبی ، نظریه زبانها ، بانکهای اطلاعاتی ، طراحی الگوریتم ، مدار ، زبان تخصصی ، شبکه و ... باشی .

Developer Programmer
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 16:49 عصر
اینو از استاد هات و مشاور دانشگاه هم میتونی بپرسی
هیچ بقالی نمی گه ماستم ترشه

همانطوریکه جناب اینپرایز فرمودند
دروسی دشواری مثل آمار مهندسی - مهندسی نرم افزار 1و2 - ریاضیات مهندسی - دیفرانسیل و انتگرال - ساختمان گسسته - مدار الکتریکی - مدار الکترونیکی - معماری کامپیوتر ( خدا موریس مانو رو لعنت کنه ! که این آش رو برامون پخت) - هوش مصنوعی - سیستم عامل - نظریه اعداد - معارف - متون اسلامی -
ریشه های انقلاب اسلامی - وصایای امام خمینی - تنظیم خانواده - مستند سازی - پایگاه داده - مهندسی اینترنت - نظریه زبانها- طراحی الگوریتم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
منتظرتن... اما من درس سیگنالینگ سیستم رو نشنیده بودم :roll: اگه به معماری کامپیوتر مربوطه .. همون بهتر که نشنیدم :!:

توصیه می کنم پایه ریاضیات - برق و مدارهای منطقی ات رو خوب خوب قوی کن تا مثل من ترم اول رو مشروط نشی :oops: چون هم از برق متنفرم هم از مختصات سه بعدی و فضا هم از معماری کامپیوتر
:evil2: بابا رشته من نرم افزار کامپیوتره آخه اینهمه درس مذخرف به چه دردم می خوره ؟ :cry:

SSP_Software_team
جمعه 03 بهمن 1382, 01:44 صبح
بابا رشته من نرم افزار کامپیوتره آخه اینهمه درس مذخرف به چه دردم می خوره ؟

اینطوری میخوای تو Symsntec استخدام بشی :o
ولی من سرم درد میکنه برای این درسا مخصوصا دروس مربوط به الکترونیک و مکانیک حالا که کامپیوتر جای خودشو داره ولی از دینی ، عربی ، ادبیات فارسی ، تاریخ و ...... از اینا متنفرم آخه به ما چه که آقا محمد خان کی به دنیا اومده کی مرده اه :-x