PDA

View Full Version : سوال: کار این کد چیه؟

mohammad_kazem
سه شنبه 18 آذر 1393, 09:08 صبح
با سلام
دوستان ببخشید کار تابع func زیر چی هست؟ واژه extern کارش چیه؟

public static extern short func(ref long X);
این جور متد ها در کل اسمشون چیه؟ بدنه شون کجا تعریف شده؟ میشه یه ذره توضیح بدین؟
ممنون

omid nasri
سه شنبه 18 آذر 1393, 11:46 صبح
این دستور موجب استفاده از توابع api میشود که در سیستم موجود هستش. این توابع موجود با زبان سی ++ نوشته شده است که با دستور بالا ان رو بیرون میکشید که به صورت استاتیک معرفی میشود.

mohammad_kazem
سه شنبه 18 آذر 1393, 12:08 عصر
این دستور موجب استفاده از توابع api میشود که در سیستم موجود هستش. این توابع موجود با زبان سی ++ نوشته شده است که با دستور بالا ان رو بیرون میکشید که به صورت استاتیک معرفی میشود.

به کد این توابع نمیشه دسترسی پیدا کرد؟
اگه ممکنه یه ذره بیشتر توضیح بدین
ممنون

omid nasri
سه شنبه 18 آذر 1393, 14:51 عصر
پیشنهاد بنده اینه که شما برنامه APIViewer12.exe رو دانلود کنید با استفاده از این برنامه شما میتونید به تمامی API ها دسترسی پیدا کرده و نحوه بکار گیری و کاربرد آن رو برای شما به نمایش میگذارد البته باید به اینترنت متصل باشید تا مشخصات و نوع کاربرد آن رو مشاهده کنید .

اگه پیدا نکردی بگو برات اپ کنم.

mohammad_kazem
چهارشنبه 26 آذر 1393, 09:41 صبح
پیشنهاد بنده اینه که شما برنامه APIViewer12.exe رو دانلود کنید با استفاده از این برنامه شما میتونید به تمامی API ها دسترسی پیدا کرده و نحوه بکار گیری و کاربرد آن رو برای شما به نمایش میگذارد البته باید به اینترنت متصل باشید تا مشخصات و نوع کاربرد آن رو مشاهده کنید .

اگه پیدا نکردی بگو برات اپ کنم.

سلام.ممنون از راهنماییتون. من نرم افزار api text viewer رو پیدا کردم. ایا با اون که شما گفتید فرق داره یا همونه؟ البته طبق گفته شما به نظر خودم باید همون باشه.ولی بازم جهت اطمینان خاطر پرسیدم.

omid nasri
چهارشنبه 26 آذر 1393, 20:41 عصر
سلام و خسته نباشی بله همون هستش، میتونی با همون نرم افزار با تمامی API دسترسی داشته باشیو البته اگر نت متصل باشه میتونی کاربرد اون رو هم در سمت راست مشاهده کنی.

سوالی بود من در خدمتم.