PDA

View Full Version : مشکل با bindingSource و bindingNavigator

m_diamond67
سه شنبه 18 آذر 1393, 21:38 عصر
با سلام.
اول از همه باید عذرخواهی کنم اگر عنوان و محل تاپیک مناسب نیست.
من یه bindingSource و bindingNavigator رو فرمم دارم که به DataBase وصل شدن.DataBase هم در Sql نوشته شده.حالا مشکلم اینه که وقتی در bindingNavigator دکمه New رو میزنم،میشه فیلد های جدید رو وارد کرد و با دکمه های Next , Prev میشه بین رکورد ها حرکت کرد و مشاهده کرد،ولی وقتی از اون فرم خارج میشم و به فرم دیگه میرم و دوباره برمیگردم به همون فرم،دیگه اون رکورد ها که ایجاد کرده بودم،نیستن.میشه لطفا سریعتر کمکم کنید؟بدجوری لازممه.

ghossein
سه شنبه 18 آذر 1393, 22:28 عصر
سلام
کد زیر رو به دکمه New اضافه کن برای update - delete همین طور :

this.Validate();
this.BindingSource1.EndEdit();
this.tableAdapterManager.UpdateAll(this.DataSet1);

m_diamond67
چهارشنبه 26 آذر 1393, 10:47 صبح
اساتید شرمنده باز مزاحم شدم.حالا اگه بخوام جستجو از DataBase درست کنم،چیکار باید بکنم؟یا از طریق query یا با کد؟اگه لطف کنید و برا هردوتاش راهنماییم کنید ممنون میشم.

m_diamond67
جمعه 28 آذر 1393, 16:28 عصر
کسی نیست به دادم برسه؟
اگه ممکنه نمونه سورس بدین

ghaedi70
جمعه 28 آذر 1393, 19:48 عصر
از دستور like در کد sql استفاده کن و عبارتی ک می خوای جستجو کنی بین دوتا %% قرار بده و حالا بستگی داره تو چی بخوای ننتیجه نشان بدی.

maryam145
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 10:56 صبح
سلام خسته نباشین من مشکل دوستمون و دارم وقتی رو آیکون مثبت کلیک میکنم میتونم اضافه کنم ولی برنامه رو ک میبندم و دوباره باز میکنم ذخیره نمیشه کدهای بالا رو هم نوشتم ولی جواب نگرفتم خواهش میکنم کمک کنید

systam
پنج شنبه 21 اسفند 1393, 08:58 صبح
سلام دوست عزیز
برای ثبت میتونی اینطوری عمل کنی
this.TextBox1.DataBindings.Clear();
this.TextBox1.DataBindings.Add("text", bs, "id", true, DataSourceUpdateMode.OnValidation);

text نوع اطلاعات فیلد
bs متغیری از نوع BindingSource هست
id اسم رکورد
توضیح : میاد اطلاعات داخل textbox1 رو در فیلد id برای ما ذخیره میکنه

حالا یه برنامه دام البته به زبان vb بانکش هم اکسس یه خورده مشکل داره اگه میتونی راهش بندازی برات بذارم همهی اونایی رو که میخوای داره توش
یا علی