PDA

View Full Version : کلک های اقتصادی مارکت ها

raha_jon
چهارشنبه 19 آذر 1393, 13:40 عصر
سلام و ادب خدمت همه

درسته جای تاپیک اینجا نیست اما مجبور شدم شرمنده

می خواستم ببینم دوستان نظری درباره ی حقه ها و کلک های مارکت ها چیزای می دونن

مثلا به روش های توسعه دهنده را گم راه کنه
من تو دوتا مارکت شک کرده اهم تو یکیش گفتم جواب های الکی دادن با اینکه مطئنم بودم و عداد و ارقام جلو چشام بود
اما تو دوتای دیگه فعلا چیزی نگفته ام

ehsanh22
چهارشنبه 19 آذر 1393, 14:38 عصر
منظورتون رو میشه واضح بگید انگاریه معما طرح کردید:افسرده:

hosseinaryai
چهارشنبه 19 آذر 1393, 16:20 عصر
در تعقیب جو :لبخند:
خب .. حالا قضیه چیه ؟!!:متفکر:

Rezaguitar
چهارشنبه 19 آذر 1393, 17:20 عصر
من 2 یا 3 بار تو یکی از مشهورترین مارکتها دیدم که 1 دونه از فروشها کم شده.
حالا اگر این قضیه واقعا دزدی باشه و پول به حساب خریدار برنگرده و برای 100 توسعه دهنده هم در روز اتفاق بیفته ماهانه حقوق 2 3 تا کارمندشون تامین میشه !
البته در صورتی که بازم این موضوع اتفاق بیفته حتما تلاش میکنم این موضوع رو با مدرک اثبات کنم.

ho33ein19
چهارشنبه 19 آذر 1393, 17:25 عصر
برای خود من توی یکی از مارکت ها اتفاق افتاده
تعداد فروش زیاد میشد ولی مبلغش اصلا تغییری نمیکرد!!!!

raha_jon
چهارشنبه 19 آذر 1393, 17:55 عصر
تشکر از همه

من تو سه مارکت برنامه دارم تو یکیش که چند ماه پیش اتفاق افتاد بهشون ایمیل زدم گفتم نوشته دریافت ها فلان میزان قیمت هم فلان میزان اصلا به هم نمی خوردن فکر کنم دروغ نگم ی ده تومن می شد یا هم پنج تومان که هر چقدر ایمیل دادم چرا اینجوره گفتن نه بروز میشه برین تو قیمت حسابداری بروز میشه و این حرفا حتی عکس هم که گذاشتم دیگه ج واب ندادن!!!

و مارکت جدید هم که اصلا نمیشه موجودی را پیدا کرد اما تو این مارکت هم بنظرم از خریدام کم شده بود چون خرید خیلی کم داشتم حفمش میرفتم ببینم چندتا شده:لبخندساده:که ی دفعه اشتباه نکنم دیدم کمتر هم شدم:قهقهه:

ehsanh22
چهارشنبه 19 آذر 1393, 22:17 عصر
تشکر از همه

من تو سه مارکت برنامه دارم تو یکیش که چند ماه پیش اتفاق افتاد بهشون ایمیل زدم گفتم نوشته دریافت ها فلان میزان قیمت هم فلان میزان اصلا به هم نمی خوردن فکر کنم دروغ نگم ی ده تومن می شد یا هم پنج تومان که هر چقدر ایمیل دادم چرا اینجوره گفتن نه بروز میشه برین تو قیمت حسابداری بروز میشه و این حرفا حتی عکس هم که گذاشتم دیگه ج واب ندادن!!!

و مارکت جدید هم که اصلا نمیشه موجودی را پیدا کرد اما تو این مارکت هم بنظرم از خریدام کم شده بود چون خرید خیلی کم داشتم حفمش میرفتم ببینم چندتا شده:لبخندساده:که ی دفعه اشتباه نکنم دیدم کمتر هم شدم:قهقهه:

اصلا معلومه چی میگی ؟ یجوری حف میزنی انگار میخوای معما طرح کنی خودتم نمیفهمی چی میگی والا خخخخ

omid.n1990
جمعه 21 آذر 1393, 12:46 عصر
کلا تاپیک منظورتون چی بود مشخص نیست. مارکت کندو و مایکت رو منظورتون هست. اولا بحث اینه که تعداد دانلود لزوما نباید همون اندازه دانلود واقعی باشه که توی خود توضیحات اون مارکت هم نوشته شده. ممکنه یک نفر چندبار برنامه شما رو دانلود کنه. تعداد دانلودها میره بالا ولی پول طبعا تغییری نمیکنه.